Novi Abarth Punto Scorpione Special Edition Limited 99

Autor zvrk, 21 Studeni 2011, 23:36:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvrk

Imamo čast prvi u Hr prenijeti vijest o još jednom uratku Abartha, točnije o još jednoj specijalnoj ediciji Punta. Radi se o limitiranoj ediciji u 99 komada, pod nazivom Abarth Punto Scorpione.



Ovaj model će doživjeti svoju svjetsku premijeru na 2011 Bologna Motor Show u prosincu.
Abarth Punto Scorpione je baziran na esseesse modelu i pogonjen je istim 180ks snažnim 1.4-lit. turbo MultiAir motorom. Ubrzava od 0-100 km/h u 7.5 sekundi i ostvaruje maksimalnu brzinu od 216 km/h.



Ali, promjene su viÅ¡e kozmetičke prirode, koje uključuju specijalnu boju karoserije u dvije nijanse crne boje, mat crnu koja prekriva haubu i krov, te sjajno crnu traku koja ide po sredini haube i preko krova. Talijanski "hot hatch" takoÄ'er dobiva crne alu felge i žuta Brembo kočiona klijeÅ¡ta.

U unutrašnjosti, Abarth je Punta Scorpione opremio sa kompletom sportskih sjedala koja su djelomično presvučena u alkantaru sa crvenim i žutim prošivima od Sabelta, kožnim volanom, mjenjačem i pokrovom instrument table, i dodacima aluminija poput sportskih pedala.



Talijanski proizvoÄ'ač je takoÄ'er razvio specijalni "Abarth Nitro" zimski set opreme za one koji vole skijanje i koje uključuje 17" naplatke sa zimskim gumama, snowboard stalak s magnetskim pričvršćivanjem i snowboard iz "Nitro powered by Abarth" kolekcije.



Ova edicija Abarth Punto Scorpione je isključivo limitirana na 99 komada.

_______________
izvor: carscoop
prijevod: zvrk

puntiac

pa bar su na toj superduper ediciji od 99 komada mogli poradit na tom da ima 200+ ks :/ :smrc:
ali lepi je aftek lepi isto ko i nitro snowboard,a kad smo već kod tog snowboarda jel se to može kupit bez auta? :D
uzyebo sam se ko zmija u ventilatoru 

M.P.

točno to. izgledom auto ubija, al mogli su malo poradit te ''puntoGT'' karakteristike

iwex


zvrk

@iwex -  :good:


a da....i ja se stalno nadam da će izaći nešto jače od abartha, ali valjda ne smiju preći 200ks zbog alfe... :)


franjo-fritz

pa 1,4t sa 180ks bi me jedno mjesec-dva zadovoljio a onda glavu pod habu možda bi to moglo i bolje  :formula:
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Gemist Nino


winch

naravno talijani imaju tu politiku da manje ekskluzivan brend nesmije dostic i prestic u nikojim parametrima oni iznad...
zato ih jesu prestigli francuzi koji su u klasi hothach bili nitko i nista naspram njih,a sad ih deru u svim brendovima,nadam se da ih nece do kraja unistit(pogotovo druga najomrazenija osoba poslje belusconia-S.M.) do kraja...jer moje srce samo zatitra na talijansko vozilo,kako na 4, tako i na 2 kotaca...

zvrk

bolje bi bilo da u kategoriji hot hatch (bilo kao manji auto tipa 500-tka ili veći poput GP-a ili Brava) budu manje razlike unutar kućnih brandova, a ne toliko velike...barem što se tiče snage...

recimo....da Fiatovi hatchovi mogu imat max. 250ks (ali da motor podnosi lagani tuning do 300ks bez prevelikih prerada), a Alfini modeli recimo max. 300-320ks
Lancia se ionako okrenula skroz na drugu stranu pa i nema hot hatch, već "lux hatch"  ;D

Ma bio bi i prezadovoljan kad bi napravili koncepcijski motor koji podržava 300ks bez izmjena kvačila, kočnica, getribe, i ostalih bitnih stvari......a iz tvornice izaÄ'e recimo sa 210ks...  ;D

namjerno zagušen....pa se onda mi malo igramo...

A alfa izaÄ'e iz tvornice sa 300ks....  :D

zeus

Ma niÅ¡ta od svega toga...Ja joÅ¡ samo vjerujem u Bravo Abarth....Jedino s njim mogu preć neke granice. Ako ni on ne preÄ'e puno viÅ¡e od onih 150 ks, ja ću definitivno moderni abarth nazvat failom.

Bez obzira na sve, ali Fiat je u proÅ¡losti bez obzira na Alfu i Lanciu radio poprilično jake modele, a danas to i nije slučaj. Pa Stilo ima 170 ks, a raÄ'en je prije koliko? 8,9 godina. I onda danas, izbacuju model sa 10 ks viÅ¡e.

I to turbaka. OK, potrošnja je možda manja, performanse za tu veličinu motora jesu ok, ali abarth je nekad nešto značio. To je bio vrh Fiata kao sportskog automobila. Danas im je vrhunac ovo što max kaže...Šivani sicevi sa drugom bojom i logo na blatobranu.

Ono WTF.


zvrk

najžalosnije je to što abarth danas više polaže na kozmetiku nego na motor....

motor bi trebao biti srce abartha, a sve ostalo dolazi samo po sebi...

500-tka je trebala imati neki dragulj....ali atmo....  ;D recimo da izbace neku laganu do 1000kg verziju sa atmo motorom od 200ks...i posebnim zvukom....to bi bio dragulj...

ili punta isto tako do 1000kg....i neki 1.6 motor atmo sa 200ks....visokovriÅ¡teći  ;D

a u brava puknut 2.0 turbo sa 300ks....

ali izgleda da su drugi trendovi, i svatko bi od nas neš drukčije....po njegovom guštu...ali oni su odabrali ovaj put....

joÅ¡ jedino čekamo bravo....abarth....ako bude imao manje od 250ks i ja ću ga se odreći...  :D

Miha.

Super izgleda, mogli su bar dodat 10ks da bude pravi specijal :)

tomislav livno


Lima_ri

"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"