T: Mehaničar

Autor Niđo jtd, 06 Veljača 2015, 23:07:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nix599

Bertol moja preporuka svakako  :super:

g3ar

Imate preporuku za moj ?trazim mehaničara za servis i pregled vozila. pase mi OS, PŽ ,SB i sve izmeÄ'u, jer mi se u mojoj blizini (NA) nista ne sviÄ'a. Hvala
<3JTD

Kiki32

Tražim po forumu ali ne nailazim na bilo kakav info za mehaničara u Zagrebu. Samo se spominje Bertol.. a to mi je daleko i komplicira mi organizaciju oko vožnje tamo, ostavljanja auta itd.

Mijenjat ću diskove i pločice, i ako još nešto treba.. rega je u 2mj pa ga treba pregledat.. Za sad nema nikakvih drugih problema oko auta.
Prepoznat ću "majstora" koji mi pokuÅ¡a uvalit nepostojeće popravke  :box1: Pa da si skratim muke, može pomoć?

Hvala  :smile:

casual

javi se franji s foruma

franjo-fritz ti je nick na forumu

franjo-fritz

Broj je ispod avatara vidljiv svima
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

marinnn

Da ne otvaram novu temu trazin mehanicara u Splitu, dosad san isa na Klis, ali je na GO trenutno.

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk


gandi

Mozda nekome pomogne

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

chico2288

Citat: gandi  u 18 Kolovoz 2017, 14:28:28
Mozda nekome pomogne

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
[emoji1]


Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk


franjo-fritz

Ivan kneževic fake pro na fb inace...decko se hvali sa gp u dugom selu al na slici auta kontra volan.skinuta slika sa foruma UK.....sad ga jeb...po grupama neko radi spačke..a vjetar puše sa istocnih krajeva...prepoznat ce se sam pa i na forumu...a mene ravno boli k....za doticnu osobu.osobe.....
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Tono92

Da se nadovezem na ovaj lopovluk od posta ..

Ukratko otvorio grupu i nekim pojedincima se nije svidjalo sta mi tako dobro ide e onda idu lazi i obmane bez obzira sta je iz 2017god ali imao sam potporu od mojih dragih kolega koji su me nagovarali da se ne predajem

Jako puno ljudi mi dolazi na servise i svima sam radio sve i svasta na autima cak i na odgodu placanja na vise puta i uvijek sam korektan prema drugima i napravim savrsen posao a to se moze provjeriti javno tako da na ovakve postove ne reagiram niti malo a i proslo je ipak dosta vremena od takvih djecjih igrica tj izmisljotina te laznih profila  :ok1:

Tono92

A gospodinu adminu gandiu zelim da se prijavi kao novinar da moze obavjestavat sa vise strana i turat svoj nos u svoju guzicu gdje mu je i mjesto jer nema pametnija posla nego sirit nesto sto tebe nebi uopce trebalo zanimat . A zbog ovakvih geliptera sta guraju nos normalni ljudi koji zele pomoc ostanu posrani ...
Pripazite sta pisete na internetu jer gandi zna kakva je situacija sa lazima itd itd
Pozdrav

Mike20

Hm, meni je nešto tu promaklo u cijeloj priči.
Dosta sam vezan uz aute, i razne mehaničare, al moram priznati da nikad nisam naletio na ovakve extremne slučajeve.

Al naravno, svatko ima pravo na mišljenje, samo trebaju obje strane paziti, i ona koja optužuje ako nema jasne materijalne dokaze za prevaru, isto kao i optužena strana ako stvarno izvodi takve genijalnosti

Tono92

Svakakvih nazalost ima danas .. to je bio pocetak otvaranja grupe na drustvenoj mrezi i dvojici se bas to i nije svidjelo ..
Onaj tko je na grupama na facebooku taj sve zna ...
Imam musterije koje su jako zadovoljne samnom kako im odrzavam aute i nemaju samnom nikakvih problema vec oko 5godina koliko radim taj posao naravno sam bez ikoga ..svasta se danas pise a dokaza nazalost nigdje ... da ja pogrijesim ok priznam i rijesim problem ali to kod mene nema ... imam dugacak jezik i volim se svadjat ali sam posten iako sam vise za pojest i popit nazalost toga vise nema jer danas vise nema toga da se nadjemo uz rostilj negdje u prirodi jer takvi su ljudi a i vremena da svatko gleda samo tudje nazalost

topolino

nema te 2g. i banes ovako na forum. dizes teme iz ropotarnice povjesti koje su se ticale tvoje ili cije vec rasprave oko znanja i vjestina u nekoj struci  :speechless-smiley-038: ako nisi primjetio da na forumu nema nikakvih podataka o identitetu osim auta koji vozis i grada. tako da ono sto je objavljeno 2017. ovdje na forumu 99.9% tadasnjih korisnika foruma (a danas jos i vise) nema pojma o kojim sudionicima se uopce radilo. to sto si sada 2g. kasnije isao dizati tu temu koja je neaktivna toliko vremena ovdje gdje se nemoze niti pratiti vasa saga sa FB grupe sasvim dovoljno govori o tebi. sto se mene tice, a i vjerojatno vecine trenutnih korisnika. aktualni sudionici FB sage mogu raditi i za provjereno, dokle drugi npr. za rimca   :facepalm:

:care1: za toliko inacenje i osvetoljubivost  :handclap:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: