ISKUSTVA s novom cromom 1.9 jtd

Autor kemba, 18 Srpanj 2013, 14:55:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

creat

Dok dofuram auto ide u garazu jer je neregistriran, a imam punta koji mi je do 6 mjeseca regan, on ide na prodaju i dok njega rijesim onda cromu regam, jedino bi htio ulje promjenit i eventualno rijesiti zupcasti remen da budem miran ali dobro to cu vidjet jos. Zvao sam prikratki jucer, kaze 1900 kuna komplet rolice, vodena i remen, garancija 5 godina ili 120000 km, malo mi to napuhano sve ali zvao sam informativno jer prikratki je ok radi garancije, kod nekog lokalnog mestra tesko da cu dobiti neku garanciju. Sto se tice remapa nisam za to jer meni to nije toliko bitno, nikad nisam volio jurcat, 16 godina vozim auto nikad ogrebao a kamoli nesto drugo, cromu cu uzet radi toga jer je obiteljski auto ima mjesta, imam dvoje klinaca i cesto za Rijeku idem jer sam otamo inace, auto me odusevio opremom i udobnoscu, stvarno jako lijepo samo da jos i sluzi. Jedino cu vidjeti za taj dpf filter, to bi volio skinuti jer kazu da auto bolje ide, to jest citao sam dosta po forumima kako su ljudi znali imat problema s njim a dok gledas on nista na autu dobroga ne radi osim tih euro normi bla bla. Premda veli mi tip koji ga prodaje da ne radim to jer auto nikakvih problema nije imao radi toga, dobro koliko sad mogu njemu vjerovat pitanje je.

ekrammer

Evo sam kupio Cromu 1.9 jtd 88kw, sad treba napraviti servise i par nekih sitnica. Nakon toga cu moci vise reci i podijeliti utiske.

Mike20


ekrammer


Mike20

To je onda redizajn, prednji kraj ko Bravo 2

ekrammer