Croma 2.0i savjet za kupnju

Autor Danny, 01 Kolovoz 2015, 11:23:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Danny

Dakle ka Å¡ta san napisa u naslovu, zanimaju me iskustva sa benzinskom Cromom 2.0i , naime imam priliku jako povoljno kupiti jedan dobro očuvan primjerak iz 1992 godine. Od prvog vlasnika i isključivo vožena ovdi po moru (Zadar). Dakle najviÅ¡e me zanimaju cijene održavanja i glavni nedostaci te na Å¡to posebno obratiti pažnju pri kupovini. Iako san ima i vozia popriličan broj Fiata sa Cromom san ima dosta malo susreta. Auto bi služia za relacije unutar županije. Hvala unaprid i zdravi i veseli bili  :beer:
PoZDrav
PoZDrav

Danny

E da zanima me koliko kW je dotičnom autu upisano u prometnu 84 ili 85 ?
PoZDrav
PoZDrav

casual

vozio sam istu jedno vrijeme
za to doba, vrh auto ako ima svu opremu
sve na struju, automatska klima, ...
znaju trunuti po rubnjacima, to pogotovo pripazi jer je auto s mora

a kaj se tiče održavanja
kolko mu daš, tolko ti i vrati
redovito održavanje i nema problema
voli piti kad ga se stišće
ali te neće ostaviti na cjedilu što se gasa tiče
je velika i masivna, ali za 115 ks lijepo ide
ne znam kolko je kw upisano, ali znam da za 1 kW ideš u skuplju skupinu za registraciju

Stilo M

Imo je jedan prijatelj
ful oprema unutra,auto bio predobar
a on je ganjo kolko je mogo i nikad nista s tim autom
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Danny

Thnx svima idem sutra vidit stanje pa se javim sa utiscima
PoZDrav

casual

još ako je plin unutra, na konju si
ja sam vozio i turbaka s plinom, uživancija, a voziš se za siću :)

Danny

IÅ¡a vidia i mislin da ću je uzet. Auto za svoje godine dobro izgleda motor ne dimi ne puÅ¡i na čepu , pali čim vidi ključ. Ima plin ali bez papira i taj plin radi dobro. Lim je OK jedino nisan moga vidit doli podove jer stoji na takvom mistu da se ne moreÅ¡ podvuć. Ima skoro ful opremu koja uglavnom ne radi  :neznam: . Livi podizać stakla , klima , zadnji desni motorić brave, ne rade žmigavci. No uz malo truda mislim da bi mogla ona joÅ¡ toga odvozit. Izvana je OK malo triba pozavidat plastiku prednjeg odbojnika jer malo visi ali je čitava ima čak i euro kuku. Uglavnom obzirom da su mi puno draža talijanska vozila od raznoraznih gnjojeva ža bi mi bilo da ode nekom ki će s njom u polje. Sada je samo stvar da dogovorim joÅ¡ malo popusta na cijenu pa na Å¡lepu i u dvor na slaganje pa  :formula:
PoZDrav

Danny

E da ako neko zna nekoga ko ima dijelova za cromu, molio bih preporuku, obzirom da ih ovdi i nema baš na otpadima.
PoZDrav

Tihich

Imam ti ja nešto dijelova za nju, poklonim ti samo da ne bacim, mogu ti napraviti spisak ak te zanima.

Mladjo

ako trebas savjete dijelove i slicno javi se
UTENTE CROMISTA

mike21

Moj otac je vozio cromu 2.5 td na kojoj sam ja naucio voziti i kada sam polozio vozacki od prvih zaradjenih novaca sam si kupio cromu 2.0 tdid, malo u dotjerao i napravio sam lijepi broj kilometara bez ikakvog kvara.

Za taj motor 2.0 i sam cuo samo pohvale i trenutno imam jednu doma s tim motorom i original 110tkm i motor radi besprijekorno, ali treba ljubavi i paznje jer stoji nevozena duze vremena...dok sam ju vozio doma iz Poreca za Sisak kombinacija otvorene i autoceste potrosnja je bila cca. 8-8.5 litara, a odziv na gas s obzirom na velicinu auta i snagu ipak izaziva smjesak na licu...takodjer ako ce trebati djelova, imam i ja doma svacega ;)