Kodirani ključ za Cromu

Autor dsitaric, 23 Prosinac 2015, 09:54:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

dsitaric

Kad gurnem ključ u bravu javlja mi "Electronic key is not reconized" i nemrem upaliti auto. Inače normalno daljinski otključava i zaključava auto. Naime kupio sam nove okvire za ključ i otvarao stari i sve namjestio kak treba ali mi se sad to dešava. U čemu je problem?
Boobye

Stilo M

Jesi prebacio ampulicu malu koja ti je ustvari kod?
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Mike20


dsitaric

Nisam i neznam gdje mi je. Kaj sad?
Boobye

Alien

Poslikaj slučaj pa da vidimo.

dsitaric

Boobye

Mike20

A izgleda da jesi, to bi trebalo biti ovo na vrhu ključa, al pošto se radi o Opelu/GM-u, meni nije poznato

dinko1981

Nadam se da imas drugi kljuc pa probaj sa njime, ako pali sa drugim ovaj neispravni odnesi da ti programiraju novu ampulu. To je mene kostalo 200kn.

Alien

Da li si probao prebacit sve natrag u prvobitno stanje? Koliko imaš ključeva? Ako imaš dva da li sa drugim pali?
Koliko mi se čini po slikama sve je na tiskanoj pločici i nema one male ampulice koju su imali stariji modeli Fiata.

dsitaric

Drugi ključ pali bez problema. Bil je nekakva siva osovinica. Je li to ampulica? I neznam kam bi išla. Croma je iz 2006. godine.
Boobye

niko33

Citat: dsitaric  u 24 Prosinac 2015, 08:47:00
Drugi ključ pali bez problema. Bil je nekakva siva osovinica. Je li to ampulica? I neznam kam bi išla. Croma je iz 2006. godine.
https://www.youtube.com/watch?v=RFeJ5oa4TR4
Na 1:30min videa ti je prikazana "ampulica" koju moras prebacit u novi kljuc(nije croma,ali je ista stvar).Bez toga ti baca gresku-slobodno ju drzi u ruci prislonjenu na kljuc pa probaj tak upalit auto :ok:.Na novom kucistu moras imat mjesto za nju isto ko i na starom

Alien

Citat: dsitaric  u 24 Prosinac 2015, 08:47:00
Drugi ključ pali bez problema. Bil je nekakva siva osovinica. Je li to ampulica? I neznam kam bi išla. Croma je iz 2006. godine.
Nisi pazil pa ti je ispala. Probaj vidjet u drugom ključu gdje se nalazi ampulica ali dobro pazi.

dinko1981

Odes kod majstora koji se time bave, oni ce ocitat kod sa ispravnog kljuca i unest ga u novu ampulu i stavit ju u taj kljuc. Ta igra je mene kostala 200kn ali ja nisam izgubio ampulu nego je ista bila neispravna.

creat

Di  si kupio te nove uloske za kljuc ako mozes napisat, zvao sam prikratki oni to nemaju, i dal ima na njima znak od fiata ?

dsitaric

Prek interneta AliBaba.com. Na njima ima znak fiata.
Boobye