Stilo - čudna otkrića

Autor aztraliz, 17 Lipanj 2009, 23:52:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

aztraliz

 :rofl :rofl Otkrio sam da na autu ukoliko na daljinskom kljuću držim tipku za otvaranje duže, tj jedno 7-8 sec auto se odkljućava i spuÅ¡taju se prozori isto tako je i suprotno sa tipkom za zakljućavanje prozori se podižu..  :rofl :rofl

Pretpostavljam da većina vas to zna! Uz to da spomenem da mi je literatura od auta na spanjolskom jeziku, a ista ta skinuta sa interneta na srpskom nećitka ili to kod mene nekaj šteka pri ućitavanju pdf-a...

Nebitno, napiÅ¡ite i vi ovdje Å¡to ste otkrili na stilu tak da podjelimo miÅ¡ljenja pa možda otkrijem da mi auto ima krila i mlazni motor i može letjeti :)  :rofl :rofl :rofl

croma

To je tak dobra stvar...obozaval sma to to sam vozio stila na poslu. Jedina stvar koja je funkcionirala na tom autu kak spada :D

Bravo

to si otkrio, nisam ni ja to znao. Znaš da kad auto ugasiš i izvadiš ključ jednom blicni s dugim svjetlima i pale ti se kratka svjetla na 30 sek. i svaki idući blic produžuje za 30 sek, to ti takozvana follow me funkcija

Dario 1

ja sam to saznao kad sam kupio modul za podizanje i spustanje stakala i otisao to ugraditi i onda mi covjek kaze pa ti to imas serijski.....

aztraliz

Dali itko na stilu ima ćep rezervara goriva sa kljućem, ili možda ćak i sa gumbom unutar kokpita za otvaranje čepa rezervara ???

Dario 1


Dario 1

netko je vec negdje pisao o paljenju i gasenje orginal radia preko kontakta...uglavnom stvar funkcionira....drzi se tipka menu par sekundi i onda se udje u pod-menu gdje ima opcija da ti se radi pali i gasi kad das kontakt ili oduzmes

Max Abarth

#7
ima stilo xy stvari koje rade

glede brave i daljinskog ima i funkcija safe lock

dva puta brzo klikneš na zakljućavanje na daljinskom i vrata se ne mogu otvoriti ni iznutra

dobro kod moguće provale ili ako malo otvoriš prozor da auto ne zakuha na suncu

prozori se mogu zatvarati i otvarati sa samim kljućem u bravi
treba samo zadržati u položaju lijevo za otvoriti ili desno za zatvoriti

rrenn

hebemu ja probao sad na puntu i ne spuÅ¡ta mi prozore,samo se otključa...  :tres:  :tres:  :tres:  :tres:

Max Abarth

Citat: rrenn  u 18 Lipanj 2009, 12:37:19
hebemu ja probao sad na puntu i ne spuÅ¡ta mi prozore,samo se otključa...  :tres:  :tres:  :tres:  :tres:

pa jelividiš naslov teme

ili si zabrijao da je punto stilo :)

rrenn

 :tup ma sve je to  F I A T  ;)

aztraliz

Ja nemam kljuća na ćepu od rezervara goriva, ali mislim da bi bilo poželjno imati zakljućan rezervar, e sad pošto čep na kljuć ne mogu imati postoji jedino elektronski zakljućavanje poklopca dali to uopće postoji na stilu???


mikeg20

Ak nemaš bravice na čepu, onda se pokopac blokira kad zaključaš auto da se ne može otvoriti-tek kad je auto otključan onda se da otvoriti
Iza tog poklopca mora biti neki pipak koji je spojen sa el. motorićem koji blokira poklopac

nikola020

Citat: Mike20  u 18 Lipanj 2009, 15:45:32
Ak nemaš bravice na čepu, onda se pokopac blokira kad zaključaš auto da se ne može otvoriti-tek kad je auto otključan onda se da otvoriti
Iza tog poklopca mora biti neki pipak koji je spojen sa el. motorićem koji blokira poklopac

tako je recimo na meganu,dok clio ima na ključ...
znam da tupim s renolima
ali ako se ne varam tipo ima i ključ i preko zaključavanja onaj kao štift za poklopac,mike?

Max Abarth

poklopac na stilu je plastični i ako malo obratite pozornost kada se otvori primjetiti će te rupicu na rubu poklopca

ako neznate gdje je pipak koji blokira vratašca jednostavno ostacvite vratašca otvorena pa stisnite zaključavanje

tada ćete vidjeti kako radi