Stilo - čudna otkrića

Autor aztraliz, 17 Lipanj 2009, 23:52:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

aztraliz

A bit će da ni moj toga nema, al nema veze lahko se da to napravit :)

mladenzg32

Htio bi nadodati sustav protiv prignječena na staklima, kad staklo naiÄ'e na prepreku u uzlazoj putanji automatski se vrača prema dolje to je dobro kod dječjih prstiju eto za one koji ne znaju za to.

boris139

to za stakla nisam znao,sviÄ'a mi se Å¡to se radio sam ugasi nakon dvadeset minuta kad napustim vozilo (dobro za zaboravne,hahaha)

Lesli Eldridž

Citat: Bravo  u 18 Lipanj 2009, 08:37:28
to si otkrio, nisam ni ja to znao. Znaš da kad auto ugasiš i izvadiš ključ jednom blicni s dugim svjetlima i pale ti se kratka svjetla na 30 sek. i svaki idući blic produžuje za 30 sek, to ti takozvana follow me funkcija
To sam ja danas otkrio na svome puntu. Nisam to očekivao...

pismonosa

od jučer sam i ja u stilo clubu....kako nisam dobio user manual,čitam ove vaÅ¡e stvarčice,iznenaÄ'ujuće auto,nakon
moje brave 1.4 12v

nikola89

sorry radi podizanja stare teme

evo nakon skoro 8 godina kaj je stilo u obitelji tek sam prosle godine otkrio da se suvozacki sic moze preklopiti, da sam to prije znao puno bi pomoglo prilikom transporta nekih stvari

evo i slike



ima mala rucica kraj naslona za ruku

Max Abarth


nikola2210

Nije baÅ¡ otkiće, viÅ¡e pitanje, al bude mi otkriće kad mi netko odgovori  :)

Koja je svrha onih B vrijednosti putnog računala (kilometraza, potrošnja, kolko do praznog tanka itd)?

Kad resetiram A, resetira se i B. Dali postoji način da se resetira samo jedna od tih dviju vrijednosti?

Max Abarth

A - sveukupno

B - periodično

A - mjeri sve skupa npr. od zgreba do splita

B - mjeri od stajanja do stajanja... npr... stao si u karlovcu, pa ti mjeri zg karlovac

pa si krenuo iz karlovca stao u zadru - pa ti mjeri od karlovca do zadra

dok A mjeri ukupnu od zagreba

nikola2210

Kolko sam ja primjetio meni je uvijek bilo isto, pa sam to isključio...

Baš ću danas opet uključit pa da vidim...

dngy

Citat: nikola2210  u 08 Veljača 2011, 10:49:12
Nije baÅ¡ otkiće, viÅ¡e pitanje, al bude mi otkriće kad mi netko odgovori  :)

Koja je svrha onih B vrijednosti putnog računala (kilometraza, potrošnja, kolko do praznog tanka itd)?

Kad resetiram A, resetira se i B. Dali postoji način da se resetira samo jedna od tih dviju vrijednosti?

Ako resetiraš B, A se ne resetira, ali ako resetiraš A onda se resetira i B...a funkcija je onakva kako je slikovito opisao Max

badblue

neki auti imaju putne kompjutere koji sami ponistavaju vrijednosti prilikom svakog paljenja auta dok kod fiata to morate sami uciniti....znaci b trip sami aktivirate tj resetirate dok a trip mozete ostavit da mjeri do isteka 99:99 minuta kad ce sam to napraviti ;)

Gigi

Citat: badblue  u 10 Veljača 2011, 23:08:12
neki auti imaju putne kompjutere koji sami ponistavaju vrijednosti prilikom svakog paljenja auta dok kod fiata to morate sami uciniti....

Glupo jer kaj ak staneÅ¡ na benziskoj ili negdje jer ti se piÅ¡a pa moraÅ¡ ugasit auto a nisi joÅ¡ doÅ¡ao tamo kamo si krenuo  8)

ivand

Evo ako netko nije znao i ovo (kao i ja do maloprije), kod centralnog zaključavanja-otključavanja se pali signalizacija tj. žmigavci blinkaju odgovarajućim pulsiranjem.
Mene je interesiralo zašto kod mog Stila sve sa centralnim radi OK, a ne pali mi se signalizacija preko žmigavaca već samo preko LED diode u vratima.
To je zato što se može preko examinera (PC linka) programirati tj. isključiti ta opcija.

Da li će vam ova informacija biti korisna ne znam, ali evo ja sebi nisam ništa mijenjao već sam ostavio
da i dalje ne blinka.  (((A moram priznat prvotno pomislio sam da neÅ¡to ne Å¡tima sa centralnim :facepalm:...)))

Pa eto ako ste ovo već znali nemojte zamjerit.

kemba

speed limit

igrom slučaja išao iz ri za slatinu i iz zahebancije na nizbrdici izbacim iz brzine

i otkirjem neÅ¡to podosta zanimljivo, speed limit ako auto nije u brzini se neoglaÅ¡ava 
recimo kod mene je na 140 i kad sam ga pustio nizbrdo u leru nije zapistao


druga stvar.....
vožnja tempomatom nesto me zafrkavao prekidać ručne

i kad god se upalila lampica ručne tempomat prestao raditi.... što znači da reagira isto kao i na kvačilo i na nožnu kočnicu

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice