Kupnja Stila

Autor d0m4g0j0r, 15 Listopad 2013, 23:25:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

niko33

Citat: Mike20  u 15 Srpanj 2015, 13:21:11
Ovaj drugi stilo ima original km, al zafrkava elektronika, ja sam ga ugasio i više nebi upalio nikak, Izbacival je još neku grešku motora, prodaje se već 6-9 mjeseci
Vjerojatno ECU -standard za 1.6 - taj mi jos izgeda Ok ali puno mi je 2200â,¬ za 1.6 2002g. a i rega je za koji mjesec...

duncan

Spustil sam malo cijenu, ali je rekel da ga ispod 16000 ne bi prodaval.

Mike20

I ja sam tražio Stila, nakon nekih 8 pregledanih sam odustao, krama do krame.

cicili

neznam u dali zivimo u istom svijetu ali cisto sunmnjam da se kod nas uspije kupit auto tog ranga za 2000e a da je dobar i po mogucnosti sa 100 000 km.  :neznam:

niko33

Citat: Mike20  u 15 Srpanj 2015, 13:43:40
I ja sam tražio Stila, nakon nekih 8 pregledanih sam odustao, krama do krame.
Potpis
I ja sam svojega uzel u ovlastenom servisu sa garancijom-kao sve 5 zamjenjeno sve kaj treba-pa su na kraju zamijenili jos samo termostat,remenicu radilice,stazni remen i napinjac i novu viskotlacnu pumu i dizne- "SAMO TO". S time da sam ja ulupal jos kojih par tisuca unutra i tek sad imam recimo OK auto,da mogu bez straha sjest i zapalit na more i natrag(makar nikad se ne zna ali recimo "siguran sam")

niko33

Citat: cicili  u 15 Srpanj 2015, 14:29:52
neznam u dali zivimo u istom svijetu ali cisto sunmnjam da se kod nas uspije kupit auto tog ranga za 2000e a da je dobar i po mogucnosti sa 100 000 km.  :neznam:
Jbn srece bi trebal imat da naletis na nekaj takvog.

cicili

mislim budimo realni punto 2 za 2000 e da je u dobrom stanju je tesko naci.

duncan

Citat: cicili  u 15 Srpanj 2015, 14:29:52
neznam u dali zivimo u istom svijetu ali cisto sunmnjam da se kod nas uspije kupit auto tog ranga za 2000e a da je dobar i po mogucnosti sa 100 000 km.  :neznam:


I ja sam došel do te spoznaje nedavno... Videl sam da dosta jeftinih ima pa sam mislil da je to recimo normalno... Al u svakom oglasu nekaj kaj pika u oko...

Mike20

Citat: cicili  u 15 Srpanj 2015, 14:34:21
mislim budimo realni punto 2 za 2000 e da je u dobrom stanju je tesko naci.

Ja sam tražio Stila sa realnih do 200 000km benzinca, ali ili je stvarno auto katastrofa napravljen ili svi u njima voze teliće i svinje na sajam-svi do jednog sa strganim oblogama vratima, rasklimana sjedala, središnja konzola kod da se raspada itd.

Opet spominjem bivÅ¡u Mareu sa sadaÅ¡njih 300 000km-ona je po tome svemu avion za ove mlaÄ'e Stile koje sam gledao

Ja sam našo Punta sa 100tinjak 000km, 2004. s klimom, nakon 15 pregledanih krama. I taj moj Punto je opet prema ovim Stilačima koje sam gledao, ko da je iz tvornice.

Dobrio Stili su rijetki, ja ga nebi tražio ispod 2004/2005. godine i 3-3500ojra da mi takav auto treba. Iako je na njuškalo bilo Brava 2 2007.g1.4 16V po 4500eura

duncan

Sad me malo depresija šiba jer sam se baš napalil na ideju da uzmem konačno neki auto.. Postoji mogućnost da budem imal nešto malo više love, ali sam ograničen jer sam u procesu kupnje kuće oa ne znam kolko bude to sve koštalo u konačnici! Budem još škicnul onog iz čakovca, a ako nebi bil dobar, onda plovim po njuškalu i čekam bolja vremena! Uglavnom, hvala, uštedjeli ste mi neku lovu :ok:

Mike20

A jel ti je bit da bude malo vći auto ko Stilo ili i Punto 2 bi bio dobar ili nešto slično

duncan

Ma da se mene pita, bil bi karavan da nije tak ružan! :) Ali da, draži mi je Stilo najviše iz estetskih razloga! Punto mi je malo mali..

campetto

mislim da ispod 3400-3500 e neces bas naci neki koji je solidan, benzince oces ali odmah znaj da potrosnja nije 7-8 litara nego više.
Diesel je mama !!!!

Stilo M

tesko se moze nac dobar stilo za 2000 eura
do 2003. svi imaju iste probleme (razno razne lampice na kontrolnoj ploci,ljepljive tipke radia,podizaca prozora,klime,plastike ) ali nista sta se nebi dalo popravit,sanirat jednostavno i bez nekog velikog ulaganja i dalje uzivat u voznji

od 2004. su se neke stvari poboljsale i nema problema
ja imam 2 stila doma,
jedan je 3 vrata 1.8 benzinac a drugi multiwagon-karavan jtd 115
jednostavno samo odrzavat kako treba i samo gas kak se kaze
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

duncan

Potrošnja me ne zabrinjava jer mi sad ovaj popije po 10-11l... I znam da to nebre biti besprijekoran auto, da nemre imat 57000km, da nema nekih popratnih ulaganja... Niti to očekujem za tu lovu! Samo mi je bitno da mi se ne proda neko zadnje smeće, kanta, u koju budem ulupal još jedan Stilo pa da mogu bit miran godinu-dvije...

Trenutno mi situacija ne dopušta da dajem za auto nekaj puno više od onoga kaj bi dobil za skuter i kiu jer imam veće prioritete! Visel sam dosta po njuškalu, videl da se za tu lovu može dobiti dosta toga, ali mi je Stilo baš zapel za oko jer ima brdo opreme i zato jer je lijep... Možda je to malo površno, al nebum lagal... :D To mi se je izjalovilo i sad vrebam dalje! Malo mi je bed, ali mi je drago kaj sam se tu prijavil i zatražil savjete od vas.. Da nisam, možda bi se ko idiot zaletel "pa kaj bude". Dobro je ovak...

Nemam nikaj protiv u prvoj godini dati koju hiljadarku za popravke, ali da me onda nije strah otići na more s njim, a ne da od staraca žicam auto..