Stilo 1.9 JTD - ubacim u brzinu, a ne ide

Autor aquarius017, 08 Lipanj 2014, 21:49:53

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

aquarius017

Danas popodne išao sam krenuti uzbrdo u rikverc. Potegnuo sam ručnu, ubacio u rikverc, dao gas i pustio kvačilo, otpustio ručnu - i nešto je puklo. Nije jako, ali sam čuo kroz zatvoren prozor.
Šaltanje ide glatko kao i dosad, ali auto ne ide ni naprijed ni nazad. Ubacim u prvu, drugu, rikverc (svejedno) i otpustim kvačilo - motor i dalje radi kao da je u leru.
Jel otiÅ¡lo kvačilo i jesam li mogao joÅ¡ neÅ¡to skrÅ¡iti?  :tres:

Auto je sad u garaži i sad će biti najveći problem izvući ga vani, jer se garaža nalazi ispod nivoa ceste, odnosno uz podrum, ispod prizemlja.

Boban

Jesi li pogledao dali ti hidraulički cilindar odvaja lamelu,tj. kad stisneš kuplung dali ti se pomiče ručica koja odvaja lamelu?
Može biti i da ti se sama lamela potrošila ili raspala.
Kad si je mijenjao i koju si stavljao?
Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

aquarius017

Auto je kod mene od veljače, ja nisam mijenjao lamelu, a da li je netko od prijašnjih vlasnika ko će znati.
Hidraulički cilindar ne znam ni kako izgleda ni gdje se nalazi, nisam baš toliko stručan. Inače, kvačilo je bilo onako, relativno tvrdo, i u zadnje vrijeme se malo čuo potisni ležaj prilikom stiskanja/otpuštanja papučice kvačila, iako je sve funkcioniralo kako treba

Boban

Koja ti je to verzija 1.9 motora? Imaš li 100 ili 115 ks-a?
Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

Boban

Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

the-rider

vjerovatno lamela pukla
da je nesto sa kvacilom ne bi isao u brzine
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

aquarius017

Znači, ne gine mi cijeli set kvačila (ako je pukla lamela)?

Boban

Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

aquarius017

Baš krasno...
Najpovoljniji set kvačila je Valeo (1.380 kn) i još hidraulični ležaj Valeo (690 kn), dakle 2.000 kn + ruke... :-((((

Boban

Oko 2.500 sa rukama.Nije sol na ranu,ako me kužiš.
Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

aquarius017

Ma kužim...
Popodne će mi doći momak iz jednog servisa pogledati i barem dijagnosticirati što je, pa ću onda vidjeti kamo ga odšlepati na popravak.
Najgora stvar je što je auto u garaži ispod kuće, nema šanse izgurati ga uzbrdo, jedino ga neko jače vozilo ili šlepa može sajlom izvući vani, a nema baš puno mjesta za manevriranje šlepe, ma *** sve skupa

Boban

Ex Punto mk2 1.2 ,ex Mazda 626 redizajn 2.0 DITD,ex Lancia Lybra 1.8 benzin+plin, sada Mercedes S204 2.2 200 CDI

aquarius017

Desna poluosovina ispala iz ležišta....
Dva-tri dobra udarca, i evo vozi kao i prije. Sutra popodne ću svejedno otići do majstora da vidimo što je tome bio uzrok, da mi se opet ne dogodi ista stvar

the-rider

ako je sve u redu poluosovina nikako ne moze pasti van, tako da je jos neki problem
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

aquarius017

Citat: the-rider  u 10 Lipanj 2014, 08:49:54
ako je sve u redu poluosovina nikako ne moze pasti van, tako da je jos neki problem

Slažem se, nije normalno da poluosovina pri malo većem opterećenju ispadne van. Majstor sumnja na to da je netko prije već mijenjao poluosovinu pa da je stavljena malo kraća nego što treba; ili su nekakvi zupčanici "pojedeni" pa zato ispada. Uglavnom, sutra idem do njega da to pretresemo, neću valjda do tada ostati negdje na cesti :-)