Stilo 2.4 20v Abarth - iskustva

Autor Psiho, 13 Kolovoz 2014, 18:54:52

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

VeX

Onda bu ti stilo 1.9JTD 120KS i više nego dovoljan (sve redimo si nabrojao benzince koji jednostavno nemaju taj moment niti izbliza).
Znam da sam svog čipanog (JTD 115KS ) odokativno izmjerio od 0-100km/h nekih 9s. Ali mene je više fasciniralo kako auto ubrzava od 40-120 km/h u trećoj brzini.
A ti u konačnici poslušaj ili ne poslušaj savjet, meni je svejedno. Nije mi namjera bila nikog zvati balavcem...

Psiho

Ma cilj foruma je konstruktiva rasprava, krivo si shvatio, ja sam mladi od tebe xy godina i realno balavac sam za tebe i jos puno ljudi na ovom forumu i to je dobra stvar jer sam se na poslijetku i prijavio zato na forum da ucim od pametnijih, iskusnijih i starijih. Auto ce vjerovatno biti onaj koji bude u najboljem stanju, ali sam pitao za abartha jer mi je najinteresantniji. Sad vidim da to nije najbolje rijesenje, pogotovo kad vidim koliko je forumas max potrosio na svoga da bude u stanju kakav je sada. Nista bacam se na njuskalo traziti jtda. Imam 2-3tjedna da nadem dobar auto. I hvala na savjetima  :beer: p
Bistar sam kao krem juha :D

VeX


Psiho

Bistar sam kao krem juha :D

draĹžen

Uzmi si samo u obzir da navigacija rijetko kome radi jer mape hr nema nitko. Imaš veliki ekran koji nicemu ne sluzi. Kozni sicevi su po ljeti uzas. Lijepo izgledaju i to je to. Telefon u navigaciji je beskoristan. Stakleni krov škripi. Hebes tu beskorisnu opremu. Uzmi u obzir da ces ga tesko ili nikako prodati ako budes morao. Pogledaj stilo jtd i ako mozes probaj 147 jtd. Usporedi si oba i donesi odluku. U oglasima ih ima jako puno. Meni bi bila bliza svakako 147. Ne traktorira unutra toliko,bolji sicevi i opremam ali samo jtd.

Psiho

Ma prodaja mi je manji problem mislim ga vozit barem 5-6 god kako sam i napisao tj. Dok ne skupim za novi auto, a onda ce stari auto sluzit za lickanje u garazi i povremeno pokazivanje. A sada bas gledam stilace jtd i mogu rec da mislim da ce se teskouklopiti u sadasnji budet. Svi su oko 3000eur bez rege a to mi nije prihvatljiva solucija, a alfa mi je super, cak imam i ponudu od frenda za 166 2.0v6 turbo sa plinnom tak da mi je zapravo i to interesantnija opcija. Ili kad bi nasao dobru 2.4jtd
Bistar sam kao krem juha :D

mjet

Što se snage tiče,120ks ima i previše,vozim ga godinama,i tu nemaš brige,nečeš se razočarat,naprotiv,i veći ga je gušt vozit od abartha

kemba

Za te pare koje imas prodam ti ja karavana s 2 dinom unutra i garantiram ti da ces poderat tu skodu, jerbo ja sa svojim skidam a4 2.0tdi od 140ks i to kad god hoces
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Psiho

Edit nasao oglas tu na forumu. Steta kaj nema auto klimu i ima dosta km. Ako ne nadem stila sa 3 vrata kakav bi mi pasao javimti se. I hvala :beer:
Bistar sam kao krem juha :D

franjo-fritz

Abarth.je dobar.....samo Kao nov što se tice motora ok al robotika mjenjača je u k...e sad sve ovisi ko sta voli benzinac ili dizlo .jbg ma kakav god Da je dizlo za mene je to traktor a imao sam ih podosta i chipanih i svakakvih.al u danasnje vrjeme dizlo daje najviše u svezi glede potroanje i ks..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

draĹžen

Citat: Psiho  u 14 Kolovoz 2014, 18:44:12
Edit nasao oglas tu na forumu. Steta kaj nema auto klimu i ima dosta km. Ako ne nadem stila sa 3 vrata kakav bi mi pasao javimti se. I hvala :beer:
ja imam rucnu klimu i vrhunski radi i da se podesiti.

kemba

A gle km ha ha te fore su mi najbolje, os od nule krenut nije bed. Nemoj se palit na km  racunica je jednostavna posjek 20tkm puta broj godina za nekog ko je kupio auto da ga vozi
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

cupavica lorena

tu je nekoliko ljudi forumasa napisalo puno tocnih tvrdnji oko stila jtd a isto tako i abartha,ja ti samo mogu reci da ako ga nadjes dizela da ima manje od 250tkm to ti je isto kao da si ga kupio novoga,cast izuzecima ali za 3000eura imaju puno vise nego sto je prikazano bilo kakovom provjerom,potvrdu iz stanice za tehnicki pregled i servisnu knjigu ja ti mogu napraviti za kakav god auto hoces i da ima kilometara koliko god hoces,uglavnom na 250tkm je na tom autu sve napravljeno kao i na 120tkm,tako da ako nije bio jako lupan i donekle je odrzavan auto je ok,to je tako sa svakom markom vozila ne samo sa fiat grupacijom,sto se tice voznje za sto ti treba auto,85 zdravih i ispravnih kw je u nekakovoj medjugradskoj,gradskoj i locco voznji puno zahvalnije od 2.4 benzinskog motora,vani iz uvoza pogotovo iz italije i dezele,mozes kupiti auto i sa klimom da je automatska,staklenim krovom i navigacijom i brdo druge opreme ali moras sam traziti,ovi nasi sverceri ne kupuju takve stilace vani zato sto su 400-500 eura skuplji u odnosu na obicne modele,kod nas je dovoljno da ima bilokakovu klimu i moze se prodati,s obzirom da su za nijh davanja cca 1000eura,toliko im je manja zarada na prodaji,ponekad se u oglasu pojavi kakav sumaher koji je bio ostecen,pa ima manje kilometara,istim time je i jeftiniji za uvoz i to je ukratko to,navigacija u stilu radi,krov ne skripi,telefon u njemu je zakon stvar,ali ako je sve drzano u redu,ako nije to je drugi par cipela,ja osobno sam kupio novog karavana 85kw 2.5.2005,godine,sada je na 270tkm,navigacija na autu radi bez greske od prvog dana,krov je stakleni,neki dan je u karlovcu bio prolom oblaka,kapi kise nema u autu,na nikakovim neravninama nista ne skripi i ne lupa ili bilo sto drugo,telefon u radiu radi savrseno,radio se sam pojacava i smanjiva povecanjem ili smanjivanjem buke u autu,straznja vrata se duplo otvaraju sve radi savrseno,svaka lampica osvijetljenja radi i nikada dirana,nakon osam godina zamjenjen akumulator preventivno ne zato sto je crknuo,auto je seleniu vidio samo u tvornici i nikada vise,vozen na dugacke fure,kratke,polukratke,italiji,sloveniji,bosni,cijela hr,juzni dio svedske,jedina zamjerka na autu mogu biti sijalice kratkog svijetla,izgaraju jednom godisnje,bar meni,eto ukratko od mene,moj dojam o stilu kojeg sam kupio novog ispod cekica po eperu je proizveden 2.5.2005.godine,znaci isti dan kada sam ga kupio,sa time da sam ga gledao i isprobao mjesec dana prije nego je kupljen,trenutno ih imam 5 komada koje koristim i svi imaju za nase pojmove jako puno kilometara,od toga su dva modela sa "najgorim"motorom koji se ugradjivao u stilo tj.1.8 16v sa varijatorom faze ventila,mogu za njih dati samo super pozitivne ocjene u svakom pogledu,vozim i stilo karavan 2.4 20v turbo benzinac i najljepse mi je sjesti u 85kw karavana jtd i promatrati koliko se ljudi cude kako tako veliki auto tako dobro ide a nije diran niti cipan niti bilo sto i jos uvijek vozi na originalnom kvacilu i ne klizi i ne lupa zamasnjak eto moji skromni dojmovi o stilu
ako nemate hobi,kupite fiat

ludaman

Citat: cupavica lorena  u 15 Kolovoz 2014, 15:43:30
vozim i stilo karavan 2.4 20v turbo benzinac
da se nisi malo zaje..? :)
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

draĹžen

Za 3000 e ne mozes kupiti auto krcat opremom. U vidu onoga sto zelis. Ako ti je do toga stalo onda uzmi abarth. Previse trazis:jtd s automatskom klimom,coupe,stakleni krov navigacija. Ne znam tko bi takvog dao za 2200p kn. Trebas znati da jtd ljudi znaju kao neunistiv,slabo kvarljiv i odlican po performansama. Proguglaj oglase u njemackoj italiji pa ces vidjeti da i tamo kostaju. Ja sam svoj dynamic s rucnom klimom i felgama i tak standarnom opremom platio 3100 bez rege. Na to je isao i veliki servis 300 e i jos sam kratak za gume jer su celave. Ta je cijena isla jer mi je auto prodal frend kod kojeg kupujem aute inace. Nebi ga dao ispod 4200 nikako a s tim da on po opremi ne zadovoljava ni 30 posto onoga sto zelis.