Fiat Stilo jtd 115 ks - Zvuk zavijanja

Autor Zvone 1.9 jtd, 03 Rujan 2014, 14:01:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilko24

Meni se čuje jače fučkanje turbine primjerice jer je crijevo sa ventila koji vraća stlačeni zrak iz usisne grane tj. tlačnog crijeva u filter zraka kad se pusti gas. Tražio sam gdje ga spojiti ali nema nigdje neke rupe na kučištu filtera.

chakija

Citat: Stilko24  u 21 Studeni 2014, 18:06:23
Meni se čuje jače fučkanje turbine primjerice jer je crijevo sa ventila koji vraća stlačeni zrak iz usisne grane tj. tlačnog crijeva u filter zraka kad se pusti gas. Tražio sam gdje ga spojiti ali nema nigdje neke rupe na kučištu filtera.
imaš kakvu sliku na koje točno misliš? ne mogu si nikak predočit o čemu govoriš ahah

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

chakija


Stilko24

Da mislio sam na bow tj na rasteretni ventil ali čini se da 85kw jtd nema taj ventil i to crijevo zapravo ide na usisnu cijev prije turbine i čini mi se da je to cijev koja ide u sakupljač ulja ispod filtera za zrak, a pošto je otvorena cijev može biti da tu vuče zrak mimo maf senzora a može uvući i čestice prašine sa ceste jedino ako ima jednosmjerni ventil. Moram to sutra pod hitno zatvoriti.

Evo slike koju sam našao, ova cijev sa rebrastim koljenom je meni odspojena.

chakija

Citat: Stilko24  u 21 Studeni 2014, 23:29:50
Da mislio sam na bow tj na rasteretni ventil ali čini se da 85kw jtd nema taj ventil i to crijevo zapravo ide na usisnu cijev prije turbine i čini mi se da je to cijev koja ide u sakupljač ulja ispod filtera za zrak, a pošto je otvorena cijev može biti da tu vuče zrak mimo maf senzora a može uvući i čestice prašine sa ceste jedino ako ima jednosmjerni ventil. Moram to sutra pod hitno zatvoriti.

Evo slike koju sam našao, ova cijev sa rebrastim koljenom je meni odspojena.

To ti ide u cijev usisa i usmjereno je onu kutuijicu koja je napred kod kilera...  Ta kutijica nije sakupljač ulja nego rezonator...to 1.9 motori imaju, znaci kad tomaknes cuje ce vroooom malo jace kod saltanja/ puatanja gasa...ja tu kutiju odrezo, smeta mi za ic... Ali zatvorena cijev bi morala bit... Jer iza mafa ne smije bit nikakve zračnosti

Btw da boV nema.. V kao valve :) zbunili ste me s W :)

Stilko24

Aha evo našao sam sliku kako bi to trebalo izgledati. Ugl kod mene je odrezena skoro pa do rebara i netko je kad je rezao prije stavio šaraf i šelnom zategnuo tako da zrak ne može uvlačiti a te kutijice nema nikako.



Ok, znaći taj rezonator utišava buku mašine ili turbine?

Jer mene zabrinjava što stvarno jako fučka tubina izvana kad se sluša dok u kabini jedva čuje. Mislim znaš kako se inaće čuje turbina samo što je meni nekako to djeluje jače nego što sam čuo kod drugih JTD 85kw mašina.

Inaće od kad sam ga kupio, ulje troši normalno, motor normalno radi iako ima neke čudne vibracije u kabini oko 1500okr prilikom održavanja brzine ili laganog usporavanja.

Evo ovako sličan zvuk samo možda i jaći nisam siguran ovako preko slušalica.

https://www.youtube.com/watch?v=TIBbA6iSUF0
Ah da bov ne bow...  :haha6:

chakija

Na 156 je mrvicu drugačije koncipirana ta kutijica... Al uglavnom to  je to... Ja sam isto prije mislio da je to neki separator ulja al kad sam ju skino bila je suha i prazna...sepataror ulja je gore ispod usisne... Kasnije sam saznao da je to sam rezonator... Nista jako znacajno... 2.4 motori to ni nemaju jer oni ne stvaraju takvu buku kao 1.9 ...samo to dobro začepi i nemaÅ¡ brige

Stilko24

Onda dobro.

Sad kad gledam ovu sliku ovome je cijev skroz čista što izlazi iz turbine u intercooler a kod mene je masna dosta. A ništa sad kad budu topli dani na dizalicu i provjeriti sve detaljno...

forsage

Pozz,
Da ne otvaram novu temu...promijenio sam filter zraka i u prvoj vožnji mi se sad upalio safe mode...ima li tko kakvu ideju????
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

forsage

to neće izbacit auto iz safe moda sigurno a ne pada mi na pamet vraćat taj prljavi filter natrag...ionako sam ga već bacio...otpojio sam privremeno MAF senzor ali ni to nije pomoglo pa sam ga ponovno ukopčao.Ajmo dalje prijedlozi ako tko zna????
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

Pa očitaj koja je greška u pitanju, pa po tome gledaš dalje

forsage

nemam nikakvu dijagnostiku doma...ili se to može kako drugačije očitat?Uglavnom nije napisao na intrument tabli doslovno safe mode ali ne ide preko 3000 odnosno napisao je engine failure i engine lampica je crvena odmah kad upalim auto i tak ostaje u vožnji.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

S Torque aplikacijom na mobitelu možeš očitati kodove greški motora. Trebaš adapter OBD nekakav, bluetooth ili wifi verziju