Popravak panoramskog krova

Autor alenzg, 05 Prosinac 2014, 10:25:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alenzg

Molio bih preporuku gdje bi se u Zagrebu dalo popraviti panoramski (šiber) krov na Stilu, da li najbolje u ovlašteni servis otići (Autocommerce i sl) ili kod nekog autoelektričara privatnog? Naime, problem je što ne znam ni približno u čemu je stvar jer krov uopće ne reagira na komande, mrtav je skroz (što sam skužio tek nakon kupnje auta) pa me čisto zanima da li je u pitanju neka banalnost oko struje (osigurač i sl) što bi se dalo jeftino popraviti ili se ne isplati uopće gnjavit s time...

franjo-fritz

Najpametnije nediraj ako. Nepusta vodu .slagao sam te krovove i vec mi je doslo da komad pleha zavarim malo tezi sex
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

lakicevic

@alenzg , da li si probao da uradis reset ?

alenzg

jesam, to sam pročitao negdje da se onaj središnji kotač u nultom položaju stisne unutra na par sekundi. Začuje se kao nekakvo škljocanje na trenutak ali i dalje sve mrtvo...

lakicevic

Taj stakleni krov moze i rucno da se otvori, moras skinuti onu plastiku oko sijalice koja je na plafonu i
tamo bi trebao naći polugu i rupu gde da stavis tu polugu i onda samo vrtis dok se krov ne otvori (to je u slucaju ako elektro motor otkazao).

Ako to ne radi, onda se nesto otkacilo.

Ako krene da otvara panele onda stanes pa probas reset (drzati to sredisnje dugme toliko dugo dok ne zatvori sve panele i zavesu)

Ako sve to proradi potrebno je redovno odrzavati panorama krov i podmazivati