Problem s ključem (FIAT Stilo)

Autor Delta TD, 08 Prosinac 2014, 10:12:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Delta TD

 :82:,, jedan kolega mi je nedavno kupio jednog lijelog Stila jtd s 3vr. i sve je OK ali ima samo jedan kljuc i to onaj zamjenski bez tipki za daljinsko i zanima me dali netko ima s tim iskustva dali se da naruciti novi u ovl. servisu i koliko to od prilike kosta
098871798

elak

može se naručiti u ovlaÅ¡tenom servisu ,oni to naručuju direktno iz fiatove tvornice i koÅ¡ta 2500 kn. bar tako kažu u servisu DUO iz Osijeka,kažu da su i ovlaÅ¡teni fiatov servis.Osijek ti nije tako daleko ima jedan dobar majstor za izradu ključeva i on ti za 500-tinjak kuna napravi orginal ključ za stilo sa daljinskim otvaranjem ako taj stilo ima ugraÄ'enu centralnu bravu za daljinsko otključavanje,ako imaÅ¡ KOD karticu onda je ta cijena a ako si ju izgubio onda je 200 kn viÅ¡e jer mora nači u kompu od auta KOD. sve to ti traje odprilike 1.5 (jedan i pol) sat dok naruÄ'ba u servisu traje danima pa čak i  tjednima.

zoky00

Citat: elak  u 08 Prosinac 2014, 14:31:50
može se naručiti u ovlaÅ¡tenom servisu ,oni to naručuju direktno iz fiatove tvornice i koÅ¡ta 2500 kn. bar tako kažu u servisu DUO iz Osijeka,kažu da su i ovlaÅ¡teni fiatov servis.Osijek ti nije tako daleko ima jedan dobar majstor za izradu ključeva i on ti za 500-tinjak kuna napravi orginal ključ za stilo sa daljinskim otvaranjem ako taj stilo ima ugraÄ'enu centralnu bravu za daljinsko otključavanje,ako imaÅ¡ KOD karticu onda je ta cijena a ako si ju izgubio onda je 200 kn viÅ¡e jer mora nači u kompu od auta KOD. sve to ti traje odprilike 1.5 (jedan i pol) sat dok naruÄ'ba u servisu traje danima pa čak i  tjednima.

Kolega, imas mozda nekakav kontakt od tog majstora ili gdje se nalazi otprilike? Imam istu situaciju sa sportingom...

Sent from my InFocus M310 using Tapatalk 2


Delta TD

ok, hvala, razumio sam sve, sve se da riješiti ali mimo ovl. servisa jer to košta previše
098871798

elak

Citat: zoky00  u 08 Prosinac 2014, 15:06:14
Kolega, imas mozda nekakav kontakt od tog majstora ili gdje se nalazi otprilike? Imam istu situaciju sa sportingom...

Sent from my InFocus M310 using Tapatalk 2
evo poslao sam ti na privatnu poštu

Prijeko

Teško da će vam šta uspjeti

draĹžen


Prijeko

Ma čitao sam na drugim forumima da Stilo ima probleme kod izrade ključa, valjda je samo opcija tvornički naručiti.

draĹžen

Ne znam. Covjek u gorici minse zaklinje da ce ga napraviti za 500 kn. Nije skakavac nego obicni. Veli da mu treba auto ostaviti sat i pol dva i to je to. Isto mi u sisku tvrdi lik iz siska iz elcoda ali on trazi 100 e. Nije mi jasno da skoro svi auti iz italije uvoz imaju samo jedan ključ

Prijeko

Kao što sam već napisao, to sam tako čitao a poglavitno na slovenačkom forumu.
Ako tom u Gorici uspije - svaka čast.
I moj Stilo je uvožen iz Italije a dobio sam dva ključa - oba skakavca.

Delta TD

Tu je problem sto nema kluc za daljinsko otkljucavanje
098871798

draĹžen

Stilo tvornicki ni nema kljuc koji nije na daljinski. Ako kolega ima takav onda je moguce napraviti kljuc zamjenski. Na daljinski mi taj isti u gorici trazi oko 1200 kn. Isto tako mu treba auto ostaviti jer on izvlaci kod iz BSI. Ako je skakavac onda je 1500 kn. To je najmanji problem napraviti ga da otkljucava. Paljenje je kud ikamo teže.

dgudan

Ima na forumu tema gdje sam sa drugim forumašima raspravljao upravo o ovoj temi
I gdje imate jako puno konkretnih informacija i činjenica vezano za kopiranje ključa za Stilo.
Malo potražite pa vidite što se može, na koji način, za koje novce i kod koga...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

Moze link? Search nista ne pokazuje

tempradrifter

Citat: dražen  u 12 Prosinac 2014, 07:13:24
Stilo tvornicki ni nema kljuc koji nije na daljinski. Ako kolega ima takav onda je moguce napraviti kljuc zamjenski. Na daljinski mi taj isti u gorici trazi oko 1200 kn. Isto tako mu treba auto ostaviti jer on izvlaci kod iz BSI. Ako je skakavac onda je 1500 kn. To je najmanji problem napraviti ga da otkljucava. Paljenje je kud ikamo teže.

kak nema ima, moj je kupljen nov(2004) i dobio sam jedan s daljinskim i jedan bez