Problem s ključem (FIAT Stilo)

Autor Delta TD, 08 Prosinac 2014, 10:12:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Delta TD

točno tako

a isti sistem ima Alfa 147 i 156 dok 166 na oba ključa ima dugmiće za daljinsko,

- ovdje je problem što ima ključ bez dugmića kako sam već napisao (rezervni)
098871798

dgudan

Budi u tabu "Forum" i u tražilicu upiši "stilo ključ" i da ti 26 postova, u svakome ima nešto...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

virag

Ja sam sa stilom dobio dva skakavca,sa svim dugmicima
to Ĺžene vole.......;)

dgudan

---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

Delta TD

Nista jos nije rjeseno a po svemu sudeci ide nova centrala od centralnog i poseban prekidac i raditi ce centralno, ,,, provjereno u Autokomercu beZ obzira sto ima kod od kljuca izrada novog kosta 2500kn
098871798

lik-bj

ma taj ključ zakelji na bravicu kupi kineza centralno ključar ti napravi komad za 100 kn
malo manje kvalitetno i manje sigurno.

Delta TD

098871798

tempradrifter

ugasiš immo u centrali i pališ s čim oćeš

draĹžen


the-rider

ako je immo ugasen u centrali nema vise koda
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen

Kako se to gasi? To mi je jeftinije rijesenje za napraviti dupli kljuc.

tempradrifter

Citat: dražen  u 29 Prosinac 2014, 20:14:44
Kako se to gasi? To mi je jeftinije rijesenje za napraviti dupli kljuc.

al će ti lampica od koda svijetlit cijelo vrijeme na komandoj, pa ak te nesmeta ili ju isčupaš

the-rider

stilo nema posebno ecu od citaca koda?
da se odspoji, kao na bravu recimo
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

tempradrifter

Citat: the-rider  u 30 Prosinac 2014, 07:03:29
stilo nema posebno ecu od citaca koda?
da se odspoji, kao na bravu recimo

nema immo-box to mu je u bodiju

dgudan

#29
Ja bih ti onda predlozio sljedece, ako ideš na opciju gašenja traženja koda ključa, onda bih ja napravio sljedeće.
Iz ključa bih izvadio ampulu sa kodom, skinuo oblogu oko volana da doÄ'em do brave, izvaÄ'enu ampulu sa kodom zaljepio bih na čitać koda na kontakt bravi i oblogu vratio natrag. Tako ti je za paljenje potraban bilo koji kljuc koji je dobro narezan a to ti jo jeftinija varijanta. To naravno ima nedostatak sigurnosnog smisla a to ti je naravno jasno.
A sto se tiće automatskog daljinskog, to nema veze sa ovom ampulom nego se on kodira na "drugu" elektroniku u ključu i to se prekodira ako imas takav ključ.
Kod vaÄ'enja ampule iz kučiÅ¡ta ključa treba biti jako pažljiv i oprezan da se ne potrga...
Ako neznaš, izgleda ti ovako kao što je na linku ispod a nalazi se u prednjem dijelu kučišta ključa pored poluge koju guraš u bravu...

http://www.ebay.ie/itm/KEY-CHIP-FIAT-ID48-ID-48-GRANDE-PUNTO-TRAFFIC-PANDA-TRANSPONDER-STILO-/141477269747?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item20f0b3d0f3
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---