Problem s ključem (FIAT Stilo)

Autor Delta TD, 08 Prosinac 2014, 10:12:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

tempradrifter

Da to je najeftinija opcija. Gasenje immo 300kn

gokiSP

Je li to gašenje koda moguće na Puntu?

tempradrifter

Citat: gokiSP  u 30 Prosinac 2014, 14:38:51
Je li to gašenje koda moguće na Puntu?

na mk2 1.2 samo vigrin, na jtd da

draĹžen

Kako ugasiti onda lampicu na tabli?

tempradrifter


lik-bj


draĹžen

Imam jedan kljuc skakavac. Trebam mu bateriju zamijeniti. Jel ce raditi kad zamjenim bateriju daljinsko ili treba kod? Koda nemam jer je dosao iz italije bez ikakve dokumentacije. 1.9 jtd 2004 godina.redizajn

dgudan

Dok ne stavis novu bateriju neces znati, ali ako je sve u redu nema razooga da ne proradi...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

draĹžen

Za sad mi ova radi redi ali moram biti blizu auta. Na 5 metara. Ne znam gdje bi uopce ukucavao kod ?

tempradrifter

Trebat ce ti kod ako poslje nece radit, kad programiras daljinac sa diagnostikom

draĹžen

Svakako ga moram programirati nakon promjene baterije? Nece raditi? Kod mi naravno u ovlastenom nebi dali?

Delta TD

Od kuda vam takve ideje, jel se vi salite ili mislite ozbiljno, zar u daljinskima od televizije kada mjenjate baterije morate nesto programirat? Stavite nove baterije i sve radi ne kuzim zasto toliko komolicirate
098871798

tempradrifter

Citat: dražen  u 03 Siječanj 2015, 14:45:39
Svakako ga moram programirati nakon promjene baterije? Nece raditi? Kod mi naravno u ovlastenom nebi dali?

ako imaš sreće ne, al redovito se dešava

draĹžen

Nista. Kad skroz krepe riskirati cu. Kod mi nebi dali u ovlastenom? Ili u fiat da mail pošaljem? Jel itko probao?

dgudan

Na zalost ne. Kod kartica kosta cca 600 kuna i narucuje se po serijskom broju auta i treba ostaviti kaparu u servisu
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---