Problem s ključem (FIAT Stilo)

Autor Delta TD, 08 Prosinac 2014, 10:12:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Prijeko

Citat: dražen  u 03 Siječanj 2015, 14:45:39
Svakako ga moram programirati nakon promjene baterije? Nece raditi? Kod mi naravno u ovlastenom nebi dali?
Pritisni svoj ključ skakavac da se otvori i imaš jedan šaraf sa strelicom, otvori, zamijenjaj bateriju i gotova priča.

draĹžen

Znam zamijeniti bateriju. Sad me jedino pere paranoja hoce li kljuc raditi? A necu ionako izbora imati jer nece dugo postojeca baterija raditi

markohemarko

Sve ti je to igra, zna se igubiti sinronizacija. U pravilu on ima na pločici kondenzator koji je napunjen I troši se kada makneš bateriju. Pa zato kada makneš bateriju moraš učinkovito brzo zamjeniti bateriju, ni slučajno pritisnuti gumb dok je baterija vani i staviti ne praznu bateriju natrag. sretno.

draĹžen


tempradrifter

ma btk. da se pin isčitat i iz body kompa, netrebaš ić u fiat

dgudan

#50
Citat: tempradrifter  u 04 Siječanj 2015, 21:27:37
ma btk. da se pin isčitat i iz body kompa, netrebaš ić u fiat

Znaš provjereno nekog da to radi?
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

eugen

#51
 :formula:Pozdrav,imam stila a negdje davnih dana sam pročitao da se može daljinski od drugog stila programirati na svoj auto pa ako tko zna kako ???

draĹžen

#52
Jel tko u sk moze dati preporuku da mi daljinsko sredi ? Usput bi i kod dao da mi naÄ'e pa da probam kljuc drugi napraviti. Å terc?

tempradrifter

#53
Citat: eugen  u 04 Veljača 2015, 22:55:07
:formula:Pozdrav,imam stila a negdje davnih dana sam pročitao da se može daljinski od drugog stila programirati na svoj auto pa ako tko zna kako ???

može al ne i kod ključa

Multijet

#54
Citat: dražen  u 19 Siječanj 2016, 17:51:20
Jel tko u sk moze dati preporuku da mi daljinsko sredi ? Usput bi i kod dao da mi naÄ'e pa da probam kljuc drugi napraviti. Å terc?
Probaj kod kolege forumaša, nick je RENS
0989739290

dinko1981

#55
U Sisku imas servis 'elcode' pa proguglaj, meni su rijesili problem sa kodom/ampulom

draĹžen

#56
Bio sam tamo. Posto nemam rezervni ključ trazi me za drugi kljuc i kod 700 kn te tad bi popravio daljinsko. U gorici je to isto 400

Redwolf

#57
Pozdrav ekipa,
Da ne otvaram novu temu, ista stvar kupia Stilo 2002 uz njega dobio samo onaj jedan kljuc preklopni koji nema nikakve botune na sebi. Sad gledao sam kljuceve na aliexpressu ima onih pcf7946 kockastih i okruglih (punto evo) ali su delphi i marelli sad kako saznat koji uzet i da li je moguce sa multiecuscanom ga programirat ili treba hitag2 ili nesto slicno?
Nije priĹÄ,,a ubila zeca nego auto...

Tom

#58
Koji ključ uzet ne znam, bio sam s tim nekaj radio ali nikad 100 % uspješno.
U večini slučajeva sam na otpadu uzeo ključeve i tu elektronike presložiou drugo kučište....
Prvo trebaš vidjeti da li auto uopće podržavanja daljinsko, neki prvi modeli nisu imali daljinsko, konkretno 1.2 16V iz 2002.
Ovo drugo, s multiecuscanom možeš programirati, samo trebaš imati onu karticu s kodom, jer prije programiranja treba upisati kod
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

Mike20

S nekim OBD adapterima ti neće dati kodirati ključ/daljinsko.