Reparacija injektora..

Autor Domsy, 04 Travanj 2015, 11:12:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Domsy

Pozz zanima zanima me ako netko zna cijenu reparacije injektora za stilo 1.9 jtd 85kw i ako netko zna gdje bi bilo najpovoljnije za odnijeti reparirati ih...
Nema slika u potpisima :)

ludaman

Preden u Sesvetama.. Ima vec pripremljene reparirane, svoje mu ostavis. Mislim da su oko 500kn po komadu.
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

draĹžen

Kakav je vijek trajanja repariranih?

Domsy

Citat: ludaman  u 04 Travanj 2015, 12:57:48
Preden u Sesvetama.. Ima vec pripremljene reparirane, svoje mu ostavis. Mislim da su oko 500kn po komadu.


Da cuo sam nesto za njega...budem navratio jedan da tamo pa cu ga pitat..hvala  :ok:
Nema slika u potpisima :)

cupavica lorena

kolega sa foruma ti zna gdje i kako za manje,pricekaj da ti se javi,kemba ili mu posalji pp,ako ne rijesis ja cu ti dati broj covjeka koji meni radi vec dugi niz godina,sto se tice vijeka trajanja to nemogu definirati iz razloga tog sto jos nisam imao reklamacije na takve stvari,a ljudi se jos uvijek voze na repariranima a ja im odrzavam aute tako da je to relativno,ja sam sa stilom 59kw napravio 120tkm s repariranim i da sutra krepaju ja i vise nego zadovoljan,brava jtd77kw 30 tkm i supruga ju polomila,auto jos uvijek vozi u rijeci na reparirane,cujem se sa vlasnikom s vremena na vrijeme covijek zadovoljan,tako da moje iskustvo je pozitivno,eto kao i uvijek ukratko od mene
ako nemate hobi,kupite fiat