fiat stilo. abs problem

Autor dtepe34, 26 Srpanj 2015, 16:39:53

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dtepe34

imam problem sa ABS-som. pri brzini od 50km-h.pri kocenju cuje se struganje u prednjim kotacima. kada povecam brzinu upali mi se abs lampica.i onda sve radi normalno. molim za pomoc.

the-rider

moguce lezaj kotaca, otpao prsten od absa
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Stilo M

Pogledaj da ti nisu plocice potrosene
skinut kotace i vidit sve u kakvom je stanju,ovak na slijepo nista
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

the-rider

kakve veze imaju plocice sa abs-om?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

dtepe34

da bio sam mjenjao lezaj. i senzor od abs. ali se opet pali lampica od abs, ali sada  nestruze u kotacu

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

the-rider

sta se smijes, ja sam ozbiljan  :P
sad tek vidim da struze na kocenju
si siguran da struze, da ti ne pali abs samo na jednom kotacu jer senzor krivo ocitava?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

dtepe34

moze biti. jer sam prvo mjenjo lezaj na ljevom tocku onda mi se upalio abs.pa sam mjenjao senzor od abs na tom tocku. sada nestruze ali mi se i dalje pali abs.

the-rider

cek, od kad si promjenio lezaj ti svjetli abs?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

dtepe34


the-rider

eto, sam si odgovorio
ili ne valja lezaj ili je naopako montiran
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

dgudan

Isto tako je lako moguce da je kupljen lezaj bez magneta...
Ili potrgan sam senzor nestrucnom montazom...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

the-rider

a valjda nisu tako smotani  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

dgudan

Nagledao sam se ja majstora i majstora. Nebi covjek vjerovao da ne vidi vlastitim ocima...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

dtepe34

Morat cu to sve provjeriti.hvala decki. Lezaj me je kostao 530kn. Nisam bas uzimao neki  jeftini lezaj.