Fiat stilo trese

Autor domagoj, 26 Kolovoz 2015, 19:08:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

domagoj

Eto stilac sa 400 000tkm ima problem sa tresavicom u leru
Stvarno neugodne vibracije cijeli auto vibrira ko lud od unutarnjeg retrovizora do gepeka, vibracija se smiri na cca 1100 okretaja a lagano se osjeti ( na sec) na oko 1500...
Svi nosaci motora su promjenjeni. Ja sumnjam na zamasnjak il injektore ak je neko imal slican problem nek otipka ;)
Fala unaprijed

Stilo M

Kako si i spomenuo,dizne ili zamasnjak
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

domagoj

Citat: Stilo M  u 26 Kolovoz 2015, 19:56:46
Kako si i spomenuo,dizne ili zamasnjak

Ma gle kod paljenja gasenja se ne cuje nikakvo lupanje..
A sa druge strane radi mirno ( ne variraju okretaji) vuce normalno, potrosnja 8l cisto gradske voznje kakva je i bila
A  igra eliminacije nije bas jeftina ;) , al mislim da mi drugo ne preostaje
Sa auto nikad nisam imao nekih problema do sad sve potrosni djelovi.. zaboravih rec stiloo 1.9 85 kw

draĹžen

I ja imam isti problem. Prosle god zamijenio nosac ispod akumulatora i malo se ublažilo. Sad bi trebao ovaj desni hidraulicni staviti ali ga se sve bojim kupiti jer nisam siguran da je do njega. Ti si ga stavio i nista? Koliko love i koji? Akron?

domagoj

A neznam koji oko 1k kn i nije nista bolje.. ;)
Al kad sam ga skinuo vidi se da je bio los al ne pre los ;)
Kolko ima tvoj km

Jackie85

Da li si provjeravao regulator tlaka CR-a?

domagoj

Ne, al neznam bas da bi tak vibriro treso

Jackie85

Citat: domagoj  u 26 Kolovoz 2015, 20:51:34
Ne, al neznam bas da bi tak vibriro treso
Meni je otišao i alfa se trese ko da ima alzhajmera. Provjeri na dijagnostici kako se ponaša tlak goriva.

draĹžen

Citat: domagoj  u 26 Kolovoz 2015, 20:44:39
A neznam koji oko 1k kn i nije nista bolje.. ;)
Al kad sam ga skinuo vidi se da je bio los al ne pre los ;)
Kolko ima tvoj km
gle uvoz je italija. Na satu je smijesno pisalo kad sam ga iuzeo 137 000. Sad ima 159 000. Ja ga imam godinu i 9 mjeseci. Po stanju auta nema previse. Mozda 200 000. Nit je volan poderan,sjedalo nije deformirano,mijenjac ulazi u brzine kao nov. Ni on nije izderan. Kad sam ga uzeo nasao sam papir eko testa u autu i tamobje pisalo 149 000 2013 godine. Sad,tko ce ga znati. Moj meho se kune da je ta kilometraza na njemu istinita.  On radi za dilera iz italije i vidiobje aute s 300,400 tkm pa valjda zna

domagoj

Na mom 400 000 km malo je volan izderan i vozacko sjedalo ostalo sve pet... nepoderiv :))

draĹžen

Koliko ga dugo imas i koliko si km napravio?

domagoj


domagoj

Citat: Jackie85  u 26 Kolovoz 2015, 20:53:24
Meni je otišao i alfa se trese ko da ima alzhajmera. Provjeri na dijagnostici kako se ponaša tlak goriva.

Sad primjetih kad naglo ubrzavam mogel bi otvorit modificiranu hitlerovu komoru kolko crnog dima izbaci al to nemora bit do dizni

draĹžen

Valjalo bi ga spojiti na dijagnostiku pa vidjeti. Mozda čadži zbog egr ako ga nisi zatvorio?

draĹžen

Citat: domagoj  u 26 Kolovoz 2015, 21:53:14
Na mom 400 000 km malo je volan izderan i vozacko sjedalo ostalo sve pet... nepoderiv :))
sad si mi dao misliti. Mene ubija da saznam koliko moj ima.. Ako tvoj nema znakove trosenja prevelike.