procjena fiat stilo

Autor perovĹž, 04 Prosinac 2015, 18:52:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

perovĹž

Imam fiat stilo 1.9jtd 85kw. 2003god. Originalnih 140 000km. Veliki servis napravljen na 110 000. Upravo napravljen mali servis. Uz ulje i sve filtere zamjenje selene, zamjenjen termostat i antifriz. Kociono ulje. Napravljen Å¡pur. Nove zimske gume na alu felgama.. plus ljetne odlicne na jos jednim alu felgama. Registriran do kraja 4mj. Servisna knjiga od kad je kupljen. Moze provjera bilo gdje.  Koliko bi ga mogao cijenit?

draĹžen


perovĹž

Ispod 3500 nebi isao. Kad vidim kakvi se sce prodaju po 3000-3500. Takav kakav je moj nema na njuskalu niti jedan.. hvala. Moze se tema obrisat

draĹžen

#3
Gle,ti mozes i 5 staviti. Auto je star 13tu godinu. Za ove druge ne mozes tvrditi da ne valjaju jer ih 90 posto nije nitko vidio.

Stilo M

Zato se takav auto ne prodaje
Vozi se dok ide
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

perovĹž

Nebi ga bikad prodavao da nema samo prva vrata.. nazalost treba mi auto sa zadnjim vratima.. obiteljske potrebe.. gledao po njuskalu svi s preko 200tkm i to ne originalnih bez servisne. S kakvim gumama i selenima i termostatom i vilicama.. vidio svasta.. znam da se ne isplati prodavati ali eto situacija je takva kakva je

Mike20

Citat: perovž  u 05 Prosinac 2015, 08:18:55
Ispod 3500 nebi isao. Kad vidim kakvi se sce prodaju po 3000-3500. Takav kakav je moj nema na njuskalu niti jedan.. hvala. Moze se tema obrisat

Onda buš ga još dugo vozil
Ak dobiš 3000 eura ponudu, odmah prodavaj

draĹžen

Ponekad je to tesko prihvatiti. Ja sam kupio novi megane 2 2003 godine. Vozio ga 6.5 god. Platio 101 tkn. Sve servise obavio,ogrebotine nije imao . jedva sam nakon 6.5 god dobio 26 tkn. Jos idiot napravio veliki servis,stavio nove gume i akumulator. Sva 4 diska i plocice. Samo sam zadnje diskove platio 1800 kn. Imao samo 123 tkm. To je tako. Koliko vrijedi auto 13 godina star? Prvom vlasniku puno a ostalima nista. To je auto od 2500 e realno. Mozda 100-200 vise na stanje nove gume i slicno

perovĹž

Ne ja kazem samo s obzirom na njuskalu kakvi se prodaju po 3000 do 3500. Ne kuzim vas.. imao sam ponudu za 3300 ali mi bilo pre malo i nisam htio.. ljudi koji su ga vidjeli kazu da takvog nema na njuskalu.. sto je i istina.. sve ok moze se tema obrisat lijel pozdrav.. kupite vi za 3000

draĹžen

Gle ja sam svog kupio za 3100 2004 redizajn prije dvije god. Uvoz Italija. Tko zna km koliko ima i auto je izvrstan. Kostao me do sad termostata,dvije vilice i jednog nosaca. Nemas se potrebe ljutiti. Odi ti na njuskalo pa stavi filter 3500-3800 e pa ces vidjeti izbor novijih auta i s malo km koliko hoces. Takvo je trziste. Izbor je velik

Antonijo

Citat: perovž  u 05 Prosinac 2015, 19:38:02
Ne ja kazem samo s obzirom na njuskalu kakvi se prodaju po 3000 do 3500. Ne kuzim vas.. imao sam ponudu za 3300 ali mi bilo pre malo i nisam htio.. ljudi koji su ga vidjeli kazu da takvog nema na njuskalu.. sto je i istina.. sve ok moze se tema obrisat lijel pozdrav.. kupite vi za 3000


Netko tko želi baÅ¡ takav stilo i  kuži kako je auto očuvan platiti će 3500 ojra za taj auto ali takvi su kupci rijetki ali svaka roba ima svog kupca  :good:
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

perovĹž

Kolega taj termostat nosac i vilice i spur su novi na mom autu a to nije zanemariva svita. i dva seta alu felgi sa gumama.. same gume ako skinem i prodam mogu dobit 500eura.. stavim celicne i neke gume koje su vozene dvie sezone. Prodam za 3300auto plus dvoje alu felge sa novim gumama i vise dobim.. u moj auto ne da nema kune ulaganja nego nema lipe ulaganja a to moze provjera bilo gdje i imam sve racune i servisnu.. a vi kupite za 3000e. Pa kupite jos jedan set felgi pa gume. Pa termostat. Pa vilice. Pa nosac. Pa selene.. i svi sretni. Ako se ne proda koristit cu ga kao drugo vozilo za ic u vikendicu i sve ok

perovĹž

Tako je  nije opce bit para.. meni tih 500eura ne igra ulogu ali nismo nicije budale.. ako vi mozete kupivat aute kojima trebate veliki servis napravit.. mijenjat termostat. Vilice. Selene. Nosace. felge gume i ostalo za 3000eura i to je ful jeftino a moj za 3500je skup koji to sve novo ima je smijesno.. race ga dam bratu neka se vozi po njivama

Mike20

SVAKA roba vrijedi onoliko koliko će netko ponuditi za nju, a ne koliko neko misli da vrijedi to je tako.
Ak ti se za tih 200 eura nije auto prodavao, a stvarno imaš potrebu za drugim autom s više vrata, napravio si veliku grešku. Sljedeća ponuda nebu ni toliko.
To tak moraš prihvatiti, nitko niš ne omalovažava, al to je tak

perovĹž

Ne kuzim kak mislis da se nece prodat. Jedan mi nudi 3300  a drugi rodak 3200 i nedam ga ni lipe isod 3500.  Ako nejdu jedne felge s gumama moze ovako ne.. tih 25000kn mene nece rodit niti cu se obogatit.. tako da rade neka stoji na dvoristu