ugradnja maglenki u branik stila

Autor elak, 11 Ožujak 2016, 12:32:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

elak

pozdrav, jel možda netko ugraÄ'ivao ili probao ugraditi u donji dio (gdje su one reÅ¡etke) prednjeg branika  fiat stila maglenke i ako je ćije maglenke bi najbolje odgovarale ?

Mike20

ImaÅ¡ maglenke u faru,  kaj će ti 4 maglenke naprijed

Stilo M

Ima za kupiti na netu gotove plastike sa ugradenim maglenkama
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

kiky776

NeÅ¡to u stilu brazilskog stila ? meni se npr. one ne sviÄ'aju jer su okrugle i nemaju veze sa linijom auta
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

elak

#4
Citat: Stilo M  u 11 Ožujak 2016, 17:34:12
Ima za kupiti na netu gotove plastike sa ugradenim maglenkama

Nisam to vidio ,jel mozes staviti sliku od tog,nisam naiso na to.mislio sam stavit dole maglenke i od novog brava stavit mehanizam ili vec kako se zove da kad das zmigavac da se automatski ta strana pali

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Mike20

Citat: elak  u 11 Ožujak 2016, 19:04:58
.... od novog brava stavit mehanizam ili vec kako se zove da kad das zmigavac da se automatski ta strana pali

Najveća glupost ikad na autima napravljena, ja bi to isključio da mogu-al se ne može.
TO nije nikakav mehanizam na novom Bravu, corner lights je program u body compjuteru koji temeljem podatka upaljenih kratkih svjetala, senzora brzine i položaja volana, pali to svjetlo koje baš ničem ne služi

elak

Citat: Stilo M  u 12 Ožujak 2016, 06:29:55




dobro kaže kiky776 da se po izgledu ne uklapaju sa autom,kad se rešetke maknu ima dosta mjesta sigurno bi se neke mogle stavit samo ih treba nać

Tihich

U te rupe stanu još jedni farovi :D:

draĹžen

Ovo je užas. Tko bi to stavio na auto??

dgudan

Ja prvi NE, ali o ukusima se ne raspravlja...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

Mike20