Fiat Stilo 1.9 jtd 85kw pomoc kod kupnje

Autor Eddach, 12 Ožujak 2016, 19:11:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Eddach

Pozdrav ekipa evo ovako isao sam vidjeti jednog Fiat Stila 1.9jtd 85kw te auto ima 250000km sada sljedece sta me zanima jeste kada das gas malo jace to jest kad ga tjeras cuje se kao neki Å¡um ko da nesto pusta neka cijev od turbine ili cega auto normalno ide i vuce bar po meni ali to se cuje pa se bojim da nije turbina ili nezz neki veci kvar pa molim za pomoc nekog ko se barem malo kuzi... zahvaljujem.

Stilo M

Moze biti da je koja selna na spoju crijeva popustila
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

franjo-fritz

Po opisu može biti svašta i nista.. Nekog ko zna pod ruku i gledat. Ovak preko postova lupanje prazne slame.
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Eddach

Ok hvala isao bih s mehanicarom ali nije bio dostupan pa sam otisao sam zato pitam ako je tko imao takav slucaj..

kemba

a gle
kod mene se cuje sustanje vec dvije godine
nije niti jedno crijevo nego sam poderao gibljivi spoj auspuha i nikako da ga promjenim
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Eddach

Aha ok tako mi je i vecina rekla da bi to moglo biti znaci treba auto dici i odmah ce se sve vidjeti.