Stilo 1,9 jtd 85kw se gasi u vožnji

Autor njofra00, 12 Ožujak 2016, 23:23:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

njofra00

Imam problem sa stilom gasi se u vožnji od 1200 do 2000 okretaja. U leru okretaji variraju za 100-150 okretaja i kod vožnje na tim okretajim auto zacukiva i kad se stisne gas normalo ide dalje. Spajan na diagnostiku i izbacivo regulator pritiska goriva, zamjenjen drugim i nakon nekog vremena se opet počne gasit. Ne gasi se svaki puta nema pravila mjesec dana može biti u redu i uhvati ga dan dva i počne blesat.
MotorkotaÃ,,i Igor

kemba

moze biti injektor
da propusti i onda padne tlak goriva i zabiljezi gresku regulator pritiska

moze biti i pumpa

kreni redom
ako netko ima menzure zakaci ih na povrat i vidjte ces dal koji injektor pusta

drugaciji ti je rezm rada motora u leru i pod opterecenjem (u voznji)
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

njofra00

MotorkotaÃ,,i Igor

irv

Citat: njofra00  u 14 Ožujak 2016, 15:42:44
Hvala na pomoć problem riješen :formula:

Drago nam je...

a problem je bio ?????

možda nekom pomogne

babinjo

Danas opet  problemi sa stilom usred vožnje se ugasio i upalio mi lampu motora stanem sa strane vergla neće upali nakon par minuta upali normalno ide vuče, ne dimi a lampa i dalje svijetli, napravim pedesetak km i sve ok doÄ'em kući ugasim i nakon sat vremena upalim i lampa se normalno ugasila, sve me viÅ¡e iritira ovaj auto mislim da bi mogao promjeniti vlasnika inače rijč je o stilu 1.9 jtd 74kw ,2005 g. :ljut8:
                                   

niko33

Citat: babinjo  u 24 Prosinac 2016, 17:17:55
Danas opet  problemi sa stilom usred vožnje se ugasio i upalio mi lampu motora stanem sa strane vergla neće upali nakon par minuta upali normalno ide vuče, ne dimi a lampa i dalje svijetli, napravim pedesetak km i sve ok doÄ'em kući ugasim i nakon sat vremena upalim i lampa se normalno ugasila, sve me viÅ¡e iritira ovaj auto mislim da bi mogao promjeniti vlasnika inače rijč je o stilu 1.9 jtd 74kw ,2005 g. :ljut8:
                                 
Senzor radilice.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk


lik-bj

senzor radilice je tako je i meni bilo samo verglao i nakon sat vremena bi opet upalio samo meni nikad u vožnji nije krepao nego nije htio upaliti nakon stajanja.

the-rider

vecinom se gasi u voznji kad krepa senzor radilice
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

lik-bj

kažem moj nije moj meni 4 puta nije htio upaliti i nikad krepao nije svaki put izbacio greÅ¡ku senzora,naj viÅ¡e sam ga kleo prije dvije godina na dan kad sam iÅ¡ao na more natrpao stvari na benzisku natočim ga punog i on neče  :ljut5:
i nakon 20 min upali i gasss, sad je noci senzor i do sad me nije ostavio.

babinjo

A nemam pojma strah me je sad krenuti bilo kuda  da me ne ostavi na cesti.Koliko koÅ¡ta senzor i hoće li mi očitati greÅ¡ku na dijagnostici sa obzirom da je ugasio lampicu?

lik-bj

greška ti ostaje bez obzira što ugasio lampicu.a cijena ima od 100 kn do 400kn

franjo-fritz

Senzor radilice u 90% slucajeva radi probleme kada je auto jako topal...na hladno i ne..imao sam slucaj gdje sam svakih 50 km morao ga zaljevat hladnom vodom nebili dosao do doma
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Stilo M

Jesu isti senzori radilice na stilu jtd i alfi 147 jtd?
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

franjo-fritz

Citat: Stilo M  u 24 Prosinac 2016, 23:49:33
Jesu isti senzori radilice na stilu jtd i alfi 147 jtd?
pitanje za milju kuna....sto puta ih imao u ruci al da ih usporedim e nebi...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.