Stilo 1,9 jtd 85kw se gasi u vožnji

Autor njofra00, 12 Ožujak 2016, 23:23:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AANTE

italy
FIAT RITMO 125 TC & FIAT 131 SUPERMIRAFIORI

alstajdu

Da ne otvaram novu temu,meni se deÅ¡ava slično.Ajmo od početka:kad sam kupio auto,činilo mi se da se malo čuju dizne da klikću kad dam gas,ali to mi je bio prvi jtd pa ne znam kako zvuči dobar.Dva-tri puta sam upalio auto i svjetlila je lampica greÅ¡ke motora,ali auto je radio i iÅ¡ao.Opsovao sam mu elektroniku i to je to.MeÄ'utim,prije 4 dana,u vožnji mi se upalila lampica i auto se ugasio.Dvaput zaredom i to kad je auto hladan,nakon toga niÅ¡ta,sve ok.Sljedeći dan sam preÅ¡ao 250 km bez ikakvih problema.Jučer se auto par puta ugasio na isti način,a danas 4 puta zaredom pa sam ga parkirao i uzeo drugi auto.Napominjem da se to dogaÄ'a kada je auto hladan i većinom prilikom kočenja motorom tj. npr kad se spuÅ¡tam nizbrdo i pustim gas.I čini mi se da se kliktanje pojačalo tako da sumnjam da su dizne loÅ¡e,ipak na satu ima 337 tkm.Uglavnom sutra idem na dijagnostiku pa će se valjda neÅ¡ta viÅ¡e znat,a možda pomogne nekom tko prati ovaj post.
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

alstajdu

Evo bio sam kod majstora,dijagnostika kaže REGULATOR PRITISKA GORIVA.MeÄ'utim,majstor mi je rekao da očistim dovod goriva.Stavio sam novi filter,a u rezervaru je bilo ovo.





Ne znam odakle komadi papira unutar kučišta pumpe.Uglavnom sve je očišćeno,ispuhano,novi filter i sad je auto ok.Ne pali se greška,ne gasi se auto,čak mi se čini da ide bolje i dizne se ne čuju.Barem zasad je sve ok.Nadam se da će tako i ostat.
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

alstajdu

Odvoženo probnih 50 km po gradu i okolici,nema greÅ¡ke  :sretan2:
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

alstajdu

 :sretan2: Evo preÅ¡ao sam preko 500 km.Izgleda da je samo začepljenje dovoda goriva bio problem.Ja sam sretan,a ako je joÅ¡ nekom pomoglo,joÅ¡ bolje.Pozdrav od mene
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

draĹžen

Mozda ti se raspao filter goriva. Suoer da si rijesio. Koji si filter goriva imao i koji si sad stavio? Ja imam comline ali necu to vise kupovati.

alstajdu

U rezervaru je bilo začepljeno,ne kod motora,a filter je bio TQ,sad je Fiamm.Filter u rezervaru sam samo oprao
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

babinjo

Evo da se i ja javim danas vozio auto na dijagnostiku i  izbacuje greÅ¡ku kondenzator napona meÅ¡tar neÅ¡to spominje kompjuter ostao bez struje uglavnom kaže da vozim dok ide :neznam: inače auto pali ,vuče normalno e da rekao mi je da mi može pregoriti komp. motora e sad ne znam da li su isti kompjuteri od motora 101ks i 120ks?

SEB

Citat: babinjo  u 20 Siječanj 2017, 20:19:38
Evo da se i ja javim danas vozio auto na dijagnostiku i  izbacuje greÅ¡ku kondenzator napona meÅ¡tar neÅ¡to spominje kompjuter ostao bez struje uglavnom kaže da vozim dok ide :neznam: inače auto pali ,vuče normalno e da rekao mi je da mi može pregoriti komp. motora e sad ne znam da li su isti kompjuteri od motora 101ks i 120ks?
nisu isti
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol