Stilo - univerzalno daljinsko zaključavanje

Autor Fran, 18 Svibanj 2016, 12:11:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Fran

znači posjedujem zamjensko centralno zaključavanje,dva ključa ali posjedujem samo jedan kod u ključu(nemam karticu sa kodom tako da ne mogu učitati kod u drugi ključ),pa me zanima gdje da postavim taj jadan kod iz ključa kako bi obadva ključa funkcionirala,jer ne mogu sa drugim ključem upaliti auto. Znači izvadio bi kod i smjesti ga negdje kod bravice,tako bi obadva ključa funkcionirala,gdje točno stavit taj kod,i dali če to funkcionirati

Mike20

Čemu komplicirati, pa 200tinjak kn je kopiranje kodiranog ključa

Stilo M

Stavis ispod doljnje plastike oko brave
Zaljepis trakom-zolirkom i vozi

Ali ovo sto mike kaze je sigurnije
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Fran

Citat: Mike20  u 18 Svibanj 2016, 12:24:31
Čemu komplicirati, pa 200tinjak kn je kopiranje kodiranog ključa
gledam da me ne ispadne 200 tinjak kuna,a kako učita kod u drugi ključ

Fran

pa mislim da se ne može ništa dogodit ako će tako funkcionirati, a košta me nula kuna.

josssip

koji je auto i koja godina?
pazi kako stavljas cip posto je stakleni da ga ne bi nekom plastikom pricepio ako pukne mos ga baciti..

Poslano sa mog Titans2_DG700 koristeći Tapatalk


Fran


Fran

još jedno pitanje vezano za centralno zamjensko zaključavanje,danas sam sa kolegom postavio novo zamjensko daljinsko,na već postojeće zamjensko,ali nikako neće otključavati samo zaključava,jer kako kolega veli ovo postojeće daljinsko je od početka zajebano u startu a mi smo samo prespojili te žice na novo zamjensko i sve dalje radi,osim otključavanja ,znači od kuda provuč dvije glave žice za daljinsko?ne znam dal sam dobro objasnio.hvala

josssip

dal je na starom daljinskom otkljucavalo?

Poslano sa mog Titans2_DG700 koristeći Tapatalk


Mike20

Kemija na kemiju, to se tak ne radi. Skini to prvo zamjensko i stavi to zadnje.
Stvarno ne kužim čemu to, a kad bude neÅ¡to krepalo ili nedajbože gore, da ne bude 10x skuplje nego  da je u startu posloženo kak se spada

Fran

Sve u svemu sad je sredeno..ovo sto je bilo vec postavljeno je krivo spojeno bilo..kupio novo i sve provuceno kako treba i sad radi..ali da sam odmah otisao kod pravog elektricara nebi ni morao kupovat novo jer ovo staro radi al nine bilo spojeno preko nekog cabusa,uglavnom krivo je bilo spojeno..

cvike19

znam da na nekim alfama i fiatima ima jedan prsten oko bravice i njega mozes skinuti i staviti negdje dole ispod plastika od volana, taj prsten je citac koda
na njega moras zaljepiti kod

janko

Mene zanima jel se može napraviti da imam daljinsko centralno?

Mike20

Naravno da može. Imaš na ebayu po 70-100kn, rade super

janko

Znaci naručim i kad dobijem onda kod auto električara? Sam to neću znati postavit. Koliko mi smije to naplatit?