Remus na dizel Stilo 1.9 jtd 101 ks

Autor luxmaN, 15 Lipanj 2016, 12:20:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

luxmaN

Stavio sam remus zbog izgleda ima tek toliko zvuka, planiram maknut sr lonac i katalizator zbog zvuka auta, zanima me dal steti to turbini i dal cu dobit kakav zvuk? I da, usput da pitam, K&N filter,gljiva ima ko iskustva stilasi dizelasi?:D

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Don't drive faster than your guardian angel can fly!

topolino

Poskidaj sve, samo ravna cijev i na kraju si stavi ukrasni nastavak koji zelis. Olaksao si auto, motor je prodisao, zvuk je nenadhebiv i imas love za ici u birc sa ekipom. Stavi panel ako te to pali, samo pazi sa uljenjem istog da nebi MAF zapeko od taloga ulja
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

luxmaN

Ostavio bih remusa,z

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Don't drive faster than your guardian angel can fly!

topolino

Iskreno nisi nis dobio sa njim osim koju kilu vise zbog tezine.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

luxmaN

Znam da zasad nisam, al kad skinem sr lonac i katalizator..?

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Don't drive faster than your guardian angel can fly!

topolino

I tada neces dobit nista sa njime osim 1db tisi ispuh. Kod TD motora najbolje i najeftinije rijesenje je samo cijev bez ikakvih lonaca.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Jezy

Citat: topolino  u 15 Lipanj 2016, 12:32:06
I tada neces dobit nista sa njime osim 1db tisi ispuh. Kod TD motora najbolje i najeftinije rijesenje je samo cijev bez ikakvih lonaca.
A kak s tim proć na tehničkom?
:abarth:

tomozuki

Stavis onaj plast katalizatora da izgleda ko da je gore
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

luxmaN

Hmmm

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Don't drive faster than your guardian angel can fly!

topolino

Razbis keramiku sipkom i istreses van, odrezi cjevi sta idu van iz njega na krajevima i gurni novu da ide kroz njega, te zavari plast (tjelo) za cjev. Posto cat ima toplinski plast i varovi se nece vidjeti lako. Za tehnicki se nebrini jer na dizelu je vise za ukras nego stvarna funkcija.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Jezy

Citat: topolino  u 15 Lipanj 2016, 13:54:59
Razbis keramiku sipkom i istreses van, odrezi cjevi sta idu van iz njega na krajevima i gurni novu da ide kroz njega, te zavari plast (tjelo) za cjev. Posto cat ima toplinski plast i varovi se nece vidjeti lako. Za tehnicki se nebrini jer na dizelu je vise za ukras nego stvarna funkcija.
A eko test? Kak prolazi bez cat-a?

Znači zadnji lonac na dizelu je samo "prigušivač" i ništa više?
:abarth:

kiky776

Pa nemaju dizeli eko-test, samo zacrnjenje mjere, dosta da se vidi da je kat gore, a ubiti ispražnjen je
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Jezy

Znači na JTD se isplati staviti "downpipe" i "strightpipe" (ili kak se već piše)
:abarth:

DinoG

Koliko sam ja upoznat na tehnickom moras imati zadnji lonac i bez njega neces proci.

topolino

Vratis oem samo za onaj dan u godini i divis se kako je turbo uopce radio sa tim loncem.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: