Stilo 1.9 jtd vađenje motora

Autor lik-bj, 10 Srpanj 2016, 16:43:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

lik-bj

dečki imam i kanal i flašncug(dizalicu) sve osnove znam samo sam pitao i mislio da na ovom forumu ima netko ozbiljan ali očito nema samo se sprdate, pitam iz razloga jer mi se neda teglit nešto i vadit ako nemoram
nije mi dosta što radim do 16 i onda još to idem raditi jer naravno nemam para na bacanje kud mi puko remen još i da ruke plačam vidim da ste svi pametni pa si izračunajte koliko me to bude koštalo.
Budimo realni večina nas ovdje nema para na bacanje zašto bi dao 1000 kuna koje nemoram ja to lagano za par dana napravim. eto ako još ima netko da mu se sprda slobodno i nepročitam vaše postove do kraja, a vi koji date savjete dobrodošli.

lik-bj

I još nešto vidim da ovdje to nije nitko radio, sve te vaše savjete i sam znam i predpostavljam kao i vi.
boxera na alfi 145 sam dvaputa vadio i triputa stavljao i svaki put je lakÅ¡e i  manje posla jer vidiÅ¡ gde Å¡to treba smeta itd.

franjo-fritz

Majstore ako ih je ko povadio.. Onda ja sigurno nisam.. Na dan jedno dva do tri komada sto stilo, alfa, grande, i ostali... Sad ako imas sve navedeno ne vidim problem u navedenom. Krenea polako i sve di se samo kaze kao i sto... Btw napisao sam laksi nacin vaÄ'enja... Al ne i stavljanja
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

lik-bj

Citat: franjo-fritz  u 11 Srpanj 2016, 20:14:39
Majstore ako ih je ko povadio.. Onda ja sigurno nisam.. Na dan jedno dva do tri komada sto stilo, alfa, grande, i ostali... Sad ako imas sve navedeno ne vidim problem u navedenom. Krenea polako i sve di se samo kaze kao i sto... Btw napisao sam laksi nacin vaÄ'enja... Al ne i stavljanja
Nisam ni tebe kritizirao ti si se jedini držao teme i nisi  :brulj:
no zaboravimo to sve čupam sve redom Å¡ta mi se naÄ'e na putu ima da siceve počupam   :haha4: :haha4:

Mike20

Ja sam nekad davno, kad su mi se vadili motori van iz auta jelte, uvijek otpustio motor dole, pa digao prednji kraj auta, pa motor s getribom povukao naprijed.
To je bio šupnoflašencugna kombinacija.
Tak ide van s getribom, prema gore, moraš getribu skinuti

Tono92

Citat: lik-bj  u 11 Srpanj 2016, 17:35:49
dečki imam i kanal i flašncug(dizalicu) sve osnove znam samo sam pitao i mislio da na ovom forumu ima netko ozbiljan ali očito nema samo se sprdate, pitam iz razloga jer mi se neda teglit nešto i vadit ako nemoram
nije mi dosta što radim do 16 i onda još to idem raditi jer naravno nemam para na bacanje kud mi puko remen još i da ruke plačam vidim da ste svi pametni pa si izračunajte koliko me to bude koštalo.
Budimo realni večina nas ovdje nema para na bacanje zašto bi dao 1000 kuna koje nemoram ja to lagano za par dana napravim. eto ako još ima netko da mu se sprda slobodno i nepročitam vaše postove do kraja, a vi koji date savjete dobrodošli.
Ima ozbiljnih ljudi ovdje to je sigurno ......

Sta pitas kako ga izvadit ako si to vec radio ?!

Sjedni opusti se zapali cigaru i promisli di ces i sta ces , ako taj motor ide u smece onda je najjednostavnije da ga samo ispustis dole i onda dignes karoseriju preko njega i automatski stavis drugi unutra i nema ti jednostavnije

lik-bj

Evo samo da kažem da je motor izletio van nikad lakše motor izvadio nisam ajde jedino na fići :)
smo se rasturi prednji kraj branik farovi vezni  i samo ravno ide van

Stilo M

I ja se spremam sutra najvjerojatnije jedan JTD iz Stila izvadit
Danas kablove,crijeva itd
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

draĹžen


Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

danci1993

Ako ti slucajno ulete poluosovine za 85 kw sjeti me se :)

lik-bj

ima kod mene nešto dijelova na motoru

danci1993

Super javi mi se u poruke ako imas poluosovine