Masno kod klapne usisa

Autor Stilius, 18 Srpanj 2016, 20:06:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilius

Pozz
Čitao sam na srpskom forumu u vezi ovog flisanja uljnih para pa me zanima da li ima posebno za kupiti brtva koja se nalazi na kraju tog plastičnog crijeva koje se šarafi na klapnu,izgleda da mi tamo flisa,ili imate neko drugo riješenje za to.Da li možda netko zna dimenzije te brtve ??




Tono92


the-rider

okreni gumicu, i prije montaze je namoci u benzini da omeksa
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

sime

Kod mene ista stvar a i na dosta drugih stila. Mijenjao sam novu gumicu i stavljao diht masu ali opet isto. Mislim da to malo bali na osovinici koja izlazi iz kucista a pokrece je taj vakuum ventil.

the-rider

da, prije ce biti da pusta na osovinu nego na tu gumicu
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

honored22

rijetko koji stilo tu neslini :D  :sretan2:

niko33

Citat: honored22  u 21 Srpanj 2016, 17:23:46
rijetko koji stilo tu neslini :D  :sretan2:
Imas posebno za kupit gumicu. Ja sam uzel u Gumiimpexu VŽ.Trebas samo znat unutarnji promjer i debljinu.

danci1993

Ja sam bas na svom iz znatizelje pogledao. Moj je suh kao barut...

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

zetsthebunny

S tim kataloskim brojem odeš u Tokic i tam je kupiš, nekih 40kn košta...

Sent from my E2003 using Tapatalk

+385977970759 Zlatko

Stilius

Da li netko zna dimenzije te brtve

Stilius

Kupljeno novo plastično crijevo i sad veli MAJSTOR da tu ne bi smjelo biti ulja i da je u pitanju turbina.
Nisam primjetio da mi troši ulje i auto ide sasvim normalno.
Šta vi kažete na to

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Stilius

Znači da ova priča o turbini ne pije vodu

Mike20

Na usis dolazi ulje sa povrata uljnih para. Stavi oil catch can pa neće biti ulja, naravno ako turbo ne pušta ulje