Fiat stilo 1.9 jtd problem sa temperaturom motora

Autor babinjo, 13 Studeni 2016, 09:45:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

bos

Ne, pisalo je FISPA ako se ne varam, ali je takoÄ'er uz to pisalo unutar programa kod prodavača da je na stanju kod njih originalni dio, i na kraju doÅ¡la kutija na kojoj piÅ¡e OE  i kada sam usporedio termostate isti su.

janko

Sve vise mi je hladno a kako pravim kratke relacije izgleda da cu morat i ja r4 ugradit. Ako sam dobro shvatio stari term. Ostaje a r4 ide ispred njega.

Multijet

0989739290

janko

Dali ce to smanjit potroÅ¡nju,jer ovako se vozim a kazaljka jedva doÄ'e do prve crte.

Multijet

Ja trošim 0,4l manje od kada je na radnoj temperaturi
0989739290

janko


SEB

Ako je norm termostat ispravan neće pomoći r4
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

janko

Sinoć vožnja od Sesveta do Jelačić trga i i jos 20. Min u mjestu je auto bio upaljen..da bi se temperatura digla do pola. Onda vožnja natrag pa Branimirovoj da bi se spustila za jednu trecinu :bad: Sad neznam ni sam jel mi termostat dobar ili nije? Dal da stavljam R4 termostat??

draĹžen

Meni s r4 kad digne temp drzi ma pola i ne spusta se nikako osim ako na leru ostavim auto i nakon 10ak min padne za jednu crticu. Mislim da je tvoj neispravan. Kad jednom dosegne temp tako bi ju trebalo i drzati.

janko


SEB

Citat: janko  u 09 Prosinac 2016, 09:15:03
Sinoć vožnja od Sesveta do Jelačić trga i i jos 20. Min u mjestu je auto bio upaljen..da bi se temperatura digla do pola. Onda vožnja natrag pa Branimirovoj da bi se spustila za jednu trecinu :bad: Sad neznam ni sam jel mi termostat dobar ili nije? Dal da stavljam R4 termostat??
da je...ja nebi meto
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

bos

Baš sam gledao taj od renault 4 ali ja se ne bi usudio njega stavit, jest da je cijena primamljiva ali mogući problemi nisu.

draĹžen

Ja ga imam 3 god. Malo tu i tamo pogledam Å¡elnu gdje je stegnut i nikakvih problema. A vozio sam u svim uvjetima. Na plus 35 uz vratnik do 180 na AC na plus 37 i na -10. Nikakvih problema

franjo-fritz

Od  r4 radi bez problema..v eci je problem ga ugurati u cijev
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks