Stilo problemi

Autor Stilo2202, 27 Studeni 2016, 18:54:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilo2202

1,9 jtd 59 kw...2650 e

Stilo M

To su sve sitnice koje se u kratkom roku uz minimalna ulaganja daju rijesiti.
Stilo i njegova boljka sa elektronikom

Ovo sa remenicom je kriv bivsi vlasnik a ne auto

Uz malo truda,sve te sitnice rijesiti i vozi dalje.

Ja sam prezadovoljan sa svojima
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Stilo2202

Dal stilo ima inače tvrdi kuplung ili s mojim nes ne valja? Ne odvaja mi na sredini nego malo niže...i koliko km imaju vaši? Priča se da su to jako izdrzljivi motori

draĹžen


janko

Pozdrav dobri ljudi..evo jučer kupio stila 1.9 itd 85.kw i danas mi sve laÄ'e potonule. Auto je 2002.god i sve u svemu ne izgleda lose..svjetli mu lampica abs i asr..to kao ne valja..ali ne muci me to nego jedan drugi problem. Evo da krenem od početka kako je sve počelo.

Danas bio na automatskoj praoni..i prvo neki klinac koji radi je doooooobro isprao auto sa onim mini washom. E nakon toga dojdem doma ugasim auto izvadim ključ iz brave  Al auto i dalje radi..motor radi. Vratim ključ u bravu i lagano kao da dajem kontakt i motor se ugasi. Nakon toga neće upalit..pa onda nekako upali..pa se opet neće ugasit. U svemu tome skužim da nemam poklopac tj. ZaÅ¡titu za releje i osigurače i služim da jedan relej pucketa..kupim drugi..zamjenim..ali opet poslje ista stvar..

Jel problem u bravo i?
Jel problem ako se nešto skočilo?

Pomagajte i dajte nekog električara sa foruma!!!


janko

U bravo i?
Ili se nešto smocilo?

alstajdu

Povadi sve automate i osigurače sa ploče pod haubom,usisavačem dobro sve usiši i ostavi preko noći da se osuši.Ako imaš sreće,to će rješit problem
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

alstajdu

Zabilježi gdje je koji bio da ih možeš vratit na isto mjesto
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

janko

Citat: alstajdu  u 06 Prosinac 2016, 20:59:31
Povadi sve automate i osigurače sa ploče pod haubom,usisavačem dobro sve usiši i ostavi preko noći da se osuši.Ako imaš sreće,to će rješit problem
maloprije to napravio i do sad pali i gasi se normalno..samo sto se pale gase svakakve lampice..

Stilo M

Ta kutija sa osiguracima i relejima se namocila
Samo je dobro osusi i problem rijesen
Bilo bi dobro onda vadit jedan po jedan i naspricat sa kontakt sprejem ali naravno prije toga kleme dolje sa akumulatora
Obavezno nabavi ili original kutiju akumulatora ili sam nesto sklepaj
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

janko

Eto kako sam i napisao malo sam to sa puhalicom posudio al sutra cu detaljno opet ponovit i prije toga skinut kleme jer to danas nisam napravio.

janko

Evo danas otpojio kleme i svaki relej i osigurač propuhao onako pošteno pa malo sa fenom posusio. Eto pali se i gasi normalno cjeli dan..hvala bogu i forumasima a nadam se da ce i dalje bit sve ok.

Plan za sutra je skinut i promijenit filter klime..jer kako sam naveo da puse jako al kao da zaštopan.

E sad me.muci sljedeći problem..kad sam kupovao auto već sam znao da abs i asr ne radi. Znaci te greške svjetle i pišu na tabli. Ali nakon jučerašnjeg problema tj. Nakon rješenja problema dešava se sljedeće.

Dam kontakt..upalim auto..i super ne svijetli ništa ali kad krenem i malo zakocim pedala kočnice se vraca..bas kao npr. Ka proradi abs. I jos malo auto cuka..troka..to sve traje par sekundi i onda se upale lampice ali auto ne cuka i normalno koci.

E danas sam vidio jos jedan mali Ä'ek koji je bio otpojen..u gornjem desnom kutu..spojio sam ga pa ne znam dal da ga otpojim..

splycho

trece stop svitlo na stilu, 3v ne radi. Ne javlja nikakvu gresku (ne znam ni bi li trebao komp bacat) ima li neko da ga je rastavlja,gledan u manualu nema nista...po netu isto tesko nac neke savjete. Mora li se plastika s unutrasnje strane vrata portapaka nekako skinit da se dodje do toga? Ako neko ima savjet

Stilo M

@janko- moze biti da ti je prekidac na papucici ud kocnice u prekidu ili da je jednostavno krepo

@splycho- bijela plastika na vratima gepeka mora dolje a da bi nju skinuo, moras veliku crnu skinut..3. Stop drze 2 imbus sarafa
Moze biti da je problem u konektoru,on hoce zezat
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

janko

A gdje se nalazi taj prekidac?