Stilo problemi

Autor Stilo2202, 27 Studeni 2016, 18:54:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilo M

S gornje strane na papucici kocnice
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

janko

Ok..kako cu znati jel ok. Ili nije..

splycho

Citat: Stilo M  u 07 Prosinac 2016, 21:07:45
@splycho- bijela plastika na vratima gepeka mora dolje a da bi nju skinuo, moras veliku crnu skinut..3. Stop drze 2 imbus sarafa
Moze biti da je problem u konektoru,on hoce zezat

poigran se  :ok1:

janko

Jel moguce ako je problem u tom prekidacu da zbog toga ne radi abs?

Multijet

Da,ne radi ni abs,asr i eps,ja mijenjao i nakon promjene prekidača sve radi. Malo je zaguljeno promijeniti ga, barem na gp a na stilu ne znam koliko ima mjesta iznad papučice
0989739290

Stilo M

Ajd ti prvo na fiatovu dijagnostiku pa da vidimo sta ona kaze
Ovo su sad samo nagadanja
Mozda je koji senzor abs-a u kvaru i ne radi
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

janko

Hvala na dobrim savjetima  i ako netko zna gdje bi mogao napravit dijagnozu u zagrebu po mogućnosti sesvete dubrava maksimir.

lik-bj

Na papucici gasa mislim da moras skinuti onu plastiku da bi ga vidio.ali ako ti rade stop svijetla u lampama onda. Nije prekidac.

janko

Lampe rade sve kako treba.

janko

Ovako znaci..par dana primjećujem ispod auta neku fleku..ulje nije antifriz nije. A nemam pojma sta bi moglo biti jer sve tekućine su u autu na normali.

gandi

Kondenzacija od klime?

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

janko

Ali klima mi je ugašena..bar mislim da je..iako sam neki dan imao problem o kojem sam pisao..znaci prao sam auto pa se smocili releji..osigurači itd..sad je sve ok..e jedino ako se klima.nije zblesirala i sama se pali. Onaj gumb za klimu ne svijetli tj. Nije upaljenaklima

janko

Eto još jedan problem..izgleda da stilo ne da troši ulje nego ga guta..zdere..pije..nikakvih posebnih simptoma nema..malo dimi al po mom mišljenju u granicama normale..ide dobro jedino je trom do 3.000..obrt. E jedino što sam primjerio je da možda turbina malo fucka

lik-bj

pa koliko je potrošio i na koliko km ?

janko

Pa auto sam kupio prije par dana i ulje je bilo na min. ulio sam litru ali mi se čini da ce trošit litru na 1.000km..vozim se ko penzioner