Kupnja rabljenog Stila

Autor matecro007, 25 Siječanj 2017, 12:48:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

franjo-fritz

Sve ovo procitah i odo se ranit tupim predmetom
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

DiscoVolante

Većina auta starih 15 godina su islužene grobine bez obzira na marku, čast iznimkama.

Å to se tiče 307, prijatelj ga je imao i doslovno ga prokleo, čitava električna instalacija je na novo raÄ'ena, na instrument tabli je Light Show bio svakodnevna pojava. Ali isto takvo iskustvo je imao i drugi prijatelj sa Stilom, slavio je kada ga se rjeÅ¡io.

Kod takvih auta treba gledati isključivo stanje, ne brojeve na satu.

franjo-fritz

3007.2.0 hdi..promjenio eger.primjenio rashladni vent eger.al ne eger stalno gersku baca...komad nove instalacije(koje naravno moras sam izraditi) kad sam ga prodao otisao na kamenita vrata
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

draĹžen

Nije da te se tiče ali razbio sam p307. Prijatelj ubrzao dobar stilo i ponudio mi. Kupio ga jer mi se nije dalo tražiti viÅ¡e a zanimalo me dizel. Nikad ga nisam imao pa da vidim kako je to. A lupetanje o 3007? Dečko nema za kotače od 3007. Kakav egr kakve gluposti. SjaÅ¡ite s mene . Imao sam sva tri. U zadnjih 15 god kupio novi Megane 2 novu corsu d i novi Hyundai Atos. Polovni su stilo i p307 i napravio malo usporedbu. Sjedni u moj stilo pa reci da je trulja. Kvačilo ispravno kao i motor. Nista ne bljeska na tabli. Unutra nikad zapaljeno. Meni nisu ofucane obloge. Govorim za ovu 95 posto kojima jesu. Svaki trune na dnu prednjih blatobrana. Sjedala u usporedbi s ova dva dno dna.zvučna izolacija takoÄ'er. Grijanje nema nijedan dok ne proÄ'e 10 km po zimi. Sta lažete dečka. Dovoljno da proguglaj Stilo topic i svi iste probleme imaju. Nek' sjedne u sva tri i nek' donese sud. Možda će njemu Stilo biti najbolji. Nek' bježi od dizela. Svakako prvi auto kupuje i sretno mu. Realno za dobar auto love nema. Može kupiti najmanje zlo

kiky776

Vidim da dosta kenjate po peugeotima, imam doma 2 komada, 206cc kupljen novi 2002 godine, i 106, kupljen rabljen, nemaju nikakvih tragova hrÄ'e, nikad većih problema, ubiti jedini problemi su pucanje bezbojnog laka. Oba puga od kad su kupljeni su u istri. Imam doma i forda kojeg sam kupio u zg, i nema di nije trul ... Malo ga previÅ¡e generalizirate. TakoÄ'er proÅ¡le godine kod frenda vidio na popravku alfu 159, uvoz iz Å¡vicarske, 2008 god, oba mosta trula, bunker trul itd .... Sve je stvar održavanja i mjesta gdje je vožen auto
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

draĹžen

Moj je došao prije tri godine iz Italije. Porto viro rovigo. Nigdje piknice. Sad je na blatobranima probio. Tu Megane ni p307 ne mogu probiti jer su plastični blatobrani. A svako malo sammispirao sol. Kad sam druge vidio isto je. Stilo mi služi za na teren. Radim kao pirotehničar i idem s njim na teren. S njime napraviti po d 1 300 km ili s p 307 ili Megane 2 neusporedivo. Kao u tačkama. Ono što je na stilu bolje je mijenjač. Ventilacija je miljama ispod p307 no taj je imao automatsku klimu. Sam ulazak u auto i povišen položaj na p307 meni je fenomenalan. No možda dečku neće pasati. Stilo jtd ima super motor. Bučan. Teško se grije za razliku od dci ali izdržljiv ali ipak je to trulja stara min 12 god pa je lutrija. S benzicem najmanje riskira.

matecro007

Citat: Mike20  u 01 Veljača 2017, 18:43:50
:roll2:

Kolko je rečeno buÄ'et za auto, 3000eura i baÅ¡ mora biti dizel?
Da , imam malo vise al bi ostavio za regu i ak se desi kakvi popravci. Dizel je pozeljan al ako se nade neki fenomenalan benzinac. Nije nikakav problem.

DiscoVolante

Citat: kiky776  u 01 Veljača 2017, 19:24:03
Vidim da dosta kenjate po peugeotima, imam doma 2 komada, 206cc kupljen novi 2002 godine, i 106, kupljen rabljen, nemaju nikakvih tragova hrÄ'e, nikad većih problema, ubiti jedini problemi su pucanje bezbojnog laka. Oba puga od kad su kupljeni su u istri. Imam doma i forda kojeg sam kupio u zg, i nema di nije trul ... Malo ga previÅ¡e generalizirate. TakoÄ'er proÅ¡le godine kod frenda vidio na popravku alfu 159, uvoz iz Å¡vicarske, 2008 god, oba mosta trula, bunker trul itd .... Sve je stvar održavanja i mjesta gdje je vožen auto

Treba jedino odabrati primjerak koji je ispustio najmanje duše, bilo to na njemačkom Autobahnu ili talijanskim Autostradama.

Green Punto

Cuore Sportivo   :wiii:

Memphis

Maknite se od pežoa, renoa i sličnog. Ne znaš šta je gore ... struja koja ih *** ili održavanje. Kvaliteta za k ...

Imao jednog i taj me školovao ko ni jedan auto do sad. A ni ostali se nisu usrećili.

matecro007

Sutra idem pogledat stila http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-stilo-1.9-jtd-3vrata-2003g-izvrstan-uvoz-oglas-20074823
                            focusa  http://www.njuskalo.hr/auti/ford-focus-1.8-tdci-oglas-21392909
                            getza  http://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-getz-1.3-gl-oglas-21476034

Blizu su mi i budem vidio dojmove kad sjednem.

Getz ima malu kilometrazu, pitao sam prodavaca reko je da auto je kupljen u hr u autosalonu te da je on/ona drugi vlasnik, ima servisnu knjizicu i mislim da nebi bilo problema provjeriti kilometrazu. To sto je benzinac , budem se nekako naucio na njega glavno da me ne lupi po dzepu sa kvarovima.

Stilo M

#71
Kad usporedis Stila sa Focusom i Getzom,Stilo je avion naspram njih po svemu..
Barem meni

Pusti druge sta kazu..
Po tome ni jedan auto nebi valjao jer svaki ima neke kvarove i probleme..
Netko ima samo losa iskustva sa Stilom dok recimo ja imam 2 komada doma,1.8 16v 3v 2001g. i 1.9JTD karavana 2004g. i samo najbolje mogu rec o njima..Auti sluze,voze,dobro idu,dobro izgledaju za svoje godine i nema problema.
Kvarova ima ali to su samo potrosni materijali
Redovit i kvalitetan servis i po meni nema sta bit
Moj savjet da ides pogledat sva 3,probas vozit itd i sam odlicis koji ti najbolje odgovara
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Mike20

Getz-ovi jako trunu od ispod

Memphis

Kakve veze ima getz sa klasom stila i focusa? Drž se EU vozila jer buš dijelove skupo plaćao i tražio povećalom.

Za te pare najbolje ispada stilo ... atraktivna linija i srednja klasa vozila ....

DiscoVolante