Kupio Stila, moze li koji savjet i pomoc?

Autor jtdpower, 26 Siječanj 2017, 09:03:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

danijel044


jtdpower

Vrtim ja one vijke maloprije za stelanje fara al nista se ne dogadja...

Mike20

Gates radi remenje, ne termostate

Očito se sjenilo otkinulo sa pipca motorića za štelanje visine

hrg

Ja sam isto mijenjao termostat, stavio Vernet.

jtdpower

Sutra cu tj. danas vec je subota prominit taj termostat a jutros sam isa u drugi servis, vamo u Trogir i kazu da je na trapu sve uredno osim dva stabilizatora koje sam prominija (ocito su me tili *** ovi u prvom servisu) iako mi optiku nisu uspili dobit, prvo su je napravili i onda je volan stajao malo u livo, pa su opet i sad stoji malo u desno, sljedeci tjedan cu ic kod drugog na optiku pa mozda ga uspije ispravit.

Inace evo na -1 oko 10 ipo navecer motor pali ko mina, iako ne rade dva grijaca navodno.

hrg

Meni je isto palilo tu lampicu za grijače iako je uvijek palio odmah (na kraju sam ih ipak sva 4 promijenio, neke prije,neke kasnije).

jtdpower

Evo me od treceg mehanicara i konacno je ovako stanje...

grijace necu minjat sad, nije hitno i nema zime kod mene velike u dalmaciji.

uzea sam termostat Wahler made in italy, kaze u tokica da je to isti termostat ko original samo sta na originalu pise fiat, 620kn a tako i po drugim forumima ljudi pisu, da je dobar!

U utorak ide izmjena ovog termostata, viljuski, krajnika, manzeta i onda opet optika, nosac motora jos nisam siguran jel triba minjat....

hrg

Citat: jtdpower  u 28 Siječanj 2017, 11:14:41
Evo me od treceg mehanicara i konacno je ovako stanje...

grijace necu minjat sad, nije hitno i nema zime kod mene velike u dalmaciji.

uzea sam termostat Wahler made in italy, kaze u tokica da je to isti termostat ko original samo sta na originalu pise fiat, 620kn a tako i po drugim forumima ljudi pisu, da je dobar!

U utorak ide izmjena ovog termostata, viljuski, krajnika, manzeta i onda opet optika, nosac motora jos nisam siguran jel triba minjat....
Mene je nerviralo sto mi se pali upozorenje za grijače  :laughing-smiley-001:

jtdpower

ja smanjija zvuk upozorenja, cak se i to moze, poslje stisnem tipku "mode" nakon pola minute sta upalim auto i vise nista ne prikazuje osim air bag lampe  :puca:

jtdpower

Evo jos jedno pitanje, nemogu skinit poklopac zvucnika na vratima, straj me da ne pukne, prova sam malo jace i vec je pocea lagano pucat, nemam pojma s cime ga skinit  :bad:

Stilo M

Citat: jtdpower  u 28 Siječanj 2017, 14:12:16
Evo jos jedno pitanje, nemogu skinit poklopac zvucnika na vratima, straj me da ne pukne, prova sam malo jace i vec je pocea lagano pucat, nemam pojma s cime ga skinit  :bad:
Poklopac-mrezica je zaljepljena za tapicirung i neda se skinut
Cijeli tapicirung mora dolje da dodes do zvucnika
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

draĹžen

Koja je godina koliko vrata i koliko si ti to platio?

jtdpower

2002, 3 vrata, 2k eura

Ok onda cu skinit sve ionako nesto suska u njima, a moram i zvucnike minjat.

draĹžen

Ja imam 2004 redizajn 3 vrata s novim amortizerima oprugama velikim servisom remenicom alternatora,gumama novim vilicama i stabilizatorima. Motor kapi ulja ne troši kvačilo ispravno nigdje ništa ne curi nijedna lampica ne svijetli i dao bi ga za 2800 i nijedan poziv nisam imao. Eto. Vlasnik sam 3 god i ništa skrivenih mana nema. Eh i nove nosače sve stavio klima ispravna..

jtdpower

Ja namjeravam ovog sredit i vozit 2,3 godine... super mi je auto, sve vise i vise mi se svidja  :drive:
I nekako nije zastario jos, ima bez vremenski dizajn meni.
Moj isto ne trosi nista ulja ni vode, motor suv ko barut  :ok1: