Kupio Stila, moze li koji savjet i pomoc?

Autor jtdpower, 26 Siječanj 2017, 09:03:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

danijel044


Mike20

Nisam znao da Gates radi i termostate.
Ako ih baš rade,a ne rebrandiraju, onda bi to morao biti odličan proizvod

jtdpower

Sta se tice oplate na vratima, kad odvidam one vide sve, predpostavljam da imaju jos one zakačke koje se moraju povuć, al kako da to napravim da ne puknu, ima li koja caka?

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

franjo-fritz

Po zimi tesko..te (zakacke) su plasticne i oce puknuti..inace auto tapetari imaju alat za to..ja to skidam sa Å¡picangama ..jbg nekad neka pukne..a nekad ne
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

jtdpower

skinija sam sve, bila je muka isusova dok sam skuzija al uspija sam i nije nista puklo, one vide sta drze poklopac metalni na vratima izad oplate su se odvidale i to je suskalo na leru kad bi motor radija, prominija sam i zvucnik danas uz malo preraÄ'ivanja ona plastike sta ga drzi i to je to sta se tice desnih vrata, prekosutra minjam zvucnik na livim, a sutra na servis  :drive:

gandi

Za skidanje tapecirunga su odlični plastični montirači za biciklističke gume.

--->>>    click here      <<<---

jtdpower


kiky776

Ja inače to skidam sa vilicama, i plastičnim Å¡ipkama, dosta sam prije ugraÄ'ivao muziku u "fuÅ¡u" pa sam se ispraksirao  :smile:
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Memphis

#39
Što se tiče termostata na JTD ja bi stavio BEHR ili Gates.

Vernet ne bi sigurno.
Citat: jtdpower  u 28 Siječanj 2017, 11:14:41
Evo me od treceg mehanicara i konacno je ovako stanje...

grijace necu minjat sad, nije hitno i nema zime kod mene velike u dalmaciji.

uzea sam termostat Wahler made in italy, kaze u tokica da je to isti termostat ko original samo sta na originalu pise fiat, 620kn a tako i po drugim forumima ljudi pisu, da je dobar!

U utorak ide izmjena ovog termostata, viljuski, krajnika, manzeta i onda opet optika, nosac motora jos nisam siguran jel triba minjat....
Prva ugradnja je BEHR i on je najskuplji cca 100 eura.

Wahler ne bi trebao biti loš.

jtdpower

Evo na autu je novi prednji komplet trap, optika i termostat, sve radi ok  :ok1:

jtdpower

Problemi....kontrolna tabla mi se pocela restartirat sama od sebe poslje kise ( mozda to ima veze ako ju je vlaga sj...)  nema pravila nekad se par puta za redom a nekad radi par minuti normalno i onda opet ....sat i datum isto se resetiraju,kako napravit i dali moran kupit drugu i koliko se krecu cijene???

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Stilo M

Probaj se samo poigrat sa dzekom
To kod Stila hoce biti da baca gresku itd zbog slabog spoja na dzekovima
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

jtdpower

Ok javim

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

jtdpower

Hvala na brzom odgovoru, ona se skida na dvi vide ove gore i to je to?