Jtd 85 kW MAP senzor

Autor draĹžen, 08 Veljača 2017, 17:43:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

draĹžen

Upalio mi danas lampicu ubrizgavanja.  Očitao sam  greÅ¡ku map senzora.  P0235. Sto mi je činiti?  ÄŒistiti taj ili kupiti drugi?  Jel itko čistio?  Kakva su iskustva? Auto normalno ide i niÅ¡ta ne primjećujem.  Egr zatvoren

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

draĹžen


the-rider

probaj ga ocistiti najprije, znaju se zastopati ugljenom
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

danci1993

Probaj ga ocistit, ako ne uspijes, zovi imam ja, za cijenu se dogovorimo...

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

jtdpower


draĹžen

Danas ugasila se lampica.  Auto i s, upaljenom lampicom normalno vozio.  Nista ne diram.  Ide normalno i ponasa se normalno. 

SEB

ECU koristi recovery mode pa osposobljava da motor radi normalno
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

draĹžen

Danas se opet upalila lampica.  Opet senzor.  Idem na regu prekosutra.  Hoce li mi to shebati eko test? 

the-rider

normalno da da ako krivo ocitava
sta je tako tesko skinuti ga i ocistiti, 10 minuta posla
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

SEB

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen

Idem bariću na servis idući tjedan.  Uzeo sam totala 5w40 u sparu 5 litara za 159 kN.  Moram joÅ¡ i filtere.  Pločice sam uzeo Delphi.  Ide servis pa cu mu reći da ga očisti.  Ako niÅ¡ta ide zamjena.  245 kN u tokicu ga ima. 

jtdpower

Kolega pitanje bez ljutnje, zasto tako lose ulje livat u jtd? Osobno sam cuja da nisu bas nesto ta ulja i ja bih uvik odabra nesto bolje pa makar duplo kostalo. (jer to je jedna od naj bitnijih stavki)