Brisaci ne rade stilo

Autor jtdpower, 18 Ožujak 2017, 12:40:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

jtdpower

Hitno mi je potrebna vasa pomoc, brisaci su odjednom stali radit u sred njihovog rada dok je bila kisa, osigurac f43 je dobar gleda sam vise puta cak sam ga ispita na instrument. Prskalice za vodu radu i motoric brisaca radi kad se spoji direkt na 12v, trip tipka za BC radi kao i zadnji brisac...jel postoji kakav relej ili automat od brisaca da i to pogledam? Ili sta moze bit po vama. Hvala puno!!!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


draĹžen

Imao sam isti problem. Zamijenio sam motorić i sve je ok za sad.

jtdpower

Moran to prije kise rjesit, izludit ce me ovaj stilo [emoji14]

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


draĹžen

Meni su pukle škare brisača. Upalio na smrznuto i buum. Stavio druge polovne s polovnim motorom i onda nakon par dana kaos. Upalim i stanu na pola. Nakon minute prorade sami i odrade par puta i stanu opet na idiotski način. Vratio se mehaničaru i srećom on sačuvao moje stare škare s motorićem. Prebacio moj stari motorić i super za sad radi.nema nikakav relej. Bar mi je tako rekao kad sam ga pitao

jtdpower

nabavija sam novi motoric, usteka ga i opet nista...sva srica besplatno sam ga nabavija....
sta iduce da gledam? pomagajte u subotu je kisa  :haha7:

Michael

Pogledajte ako ima relej. Ja bi jos pregledao instalaciju, mozda ima kakav prekid, ali se jos drzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

jtdpower

Samo da javim da su proradili sami od sebe jedan dan i evo rade vec danima bez problema hehe  :570190: