Stilo jtd zamjena žarulja prednjih

Autor draĹžen, 24 Ožujak 2017, 18:37:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

draĹžen

Jel' moguće zamijeniti žaruljice pozicija a da ne skidam branik? Ako ga moram skidati drži li se samo na vijcima na veznoj plastici?

kiky776

Ja na abarhu nisam mogao bez skidanja farova. Branik ti ima 4 Å¡erafa na vrhu u sredini, po 2 na svakom blatobranu , i ispod na vezni lim 4 ili 6 komada
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

draĹžen

Uh. Niti vremena niti živaca. Ići ću Bariću.

kiky776

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

the-rider

vi ste ludi  :D:
kakvo skidanje branika, jedino ako je stari tip sa metalnim nosacem akumulatora njega skines, na redizajnu ne treba
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

kiky776

Na 2.4 s plinom mi je lakÅ¡e bilo branik skidat  :P:  s jedne strane smetao isparivač, s druge Å¡katula od akumulatora i sva struja od plina
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

draĹžen

Citat: the-rider  u 24 Ožujak 2017, 21:40:53
vi ste ludi  :D:
kakvo skidanje branika, jedino ako je stari tip sa metalnim nosacem akumulatora njega skines, na redizajnu ne treba
kako si zavukao ruku? Ja sam gledao i ne znam kako je moguće bez skidanja akumulatora. S druge strane je posuda. Ok. Nju odvrnem i malo pomaknem ali nije mi za žarulje pozicije dovoljno

Stilo M

Ja obicne zarulje promjenim bez skidanja branika
Ali ja imam xenon i to nema sanse na lijevoj strani
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

the-rider

ako ima metalni nosac akumulatora njega treba skidati, na redizajnu ne treba, on ima plasticni
malo je tijesno ali da se
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Stilo M

Evo danas promjenio kratko na stilu 1.8 i kratko i lijevu poziciju na jtdu
Susjed ima 2 stila i u razmaku od 3 dana mu crkla oba lijeva kratka..haha..nista nisam skido osim poklopca
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

StefSutila

Ja kad sam sebi mijenjao zarulju digo sam auto na dizalicu,skino kotac i oplatu oko kotaca i lagano dodjes do fara i zamijenis.
Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 185hp+
STILO 1.9 JTD  150HP+ K.A.W suspension

splycho

ja sebi na jtd-a 3vrata 2003 na suvozacevoj strani odvidam kutiju za pranje stakla i maknem je u stranu i mogu s rukom sta ocu,minja sam i pozicije i kratka...na vozacevoj strani izvadin akumulator i kuciste i imam dovoljno mjesta za izmjenu istog. Pozicije su na onim uloscima koji su zakljucani pa malo vrtnje livo-desno i oslobode se. Izgubin 30tak min-uru vrimena ali eto meni to zabavno

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen

Nemam ja vremena niti volje za to. Idem Bariću i kad mijenja nek' sve nove stavi.

splycho

Citat: the-rider  u 27 Ožujak 2017, 06:44:53
ti imaÅ¡ čudan pojam zabave  :D:

dok me drzi igram se,kad me prodje volja onda cu dat drugom da se igra  :smile: