Stlo 1.9 JTD zamjena instrument ploče

Autor shekmy, 13 Svibanj 2017, 12:40:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

shekmy

Znaci stilo 1.9 jtd sw 2004 g. kihnula instrument ploca. Zamjenio plocu sve isto osim sto su na mojoj staroj ploci oznake kilometara isle 30,60,90,120,150,180,210,240 a na drugoj 20,40,60 i tako sve do 220. To me i ne smeta ali me smetalo sto si kilometri treptali i nisu stvarni kao na mojoj staroj ploci (veci su) Kako rijesiti taj problem? a da nejdem nekome da mi na divlje skida kilometre. Probao sam staviti i od novijeg tipa plocu koja je bijela i nesto drugacija (zamjenjene su pozicije kazaljke temperature i goriva i nesto drugaciji displej ( ova novija nema pokazivac vanjske temperature ???) I na njoj naravno trepere kilometri  :tres: eto tu sam zapeo i sto dalje ? Molim pomoc! :confused2:

g3ar

Kilometri blinkaju jer moras odraditi "uparivanje table" sa racunalom auta. Proxy alignment, i podesiti kilometražu. sa Fiat ecu scan ili sl. Sa tim alatom ne možeÅ¡ staviti kilometrazu nižu nego sto je na  "novom" satu (npr tvoj auto ima 150000 a na novoj tabli je 200000) to ne mozes napraviti (vec moras traziti ljude koji imaju alat koji moze spustit kilometrazu) , ALI možeÅ¡ staviti viÅ¡u ako si u toj situaciji.

to izgleda nekako ovako
https://www.youtube.com/watch?v=cDM4v9QyGXQ
<3JTD

jtdpower

Ja sam minja km sat isto na stilu prije par miseci, a prije par dana mi je Ivan Vuko na Klisu jako poznat i cijenjen serviser za Fiat i Alfe vozila ode u dalmaciji, napravija taj proxy jer su mi isto brojke treperile al meni sad stoje kilometri MANJI, znaci oni koji su bili zapisani na novom km satu (nova tabla je prikazivala 225tkm, stara 250tkm)
I povuklo je te manje km, nemam pojma kako.

shekmy

Meni su na novom satu veci i nebih htio da mi te vece povuce. Jq sam iz Zagreba pa bi morao naci nekog blizeg da mi to napravi ima li tko koga za preporuku?