Fiat stilo 1.9 jtd 85kw pregrijavanje na autoputu (vecim brzinama)

Autor ludonnja, 12 Rujan 2017, 19:26:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ludonnja

Evo ugl. Imam taj problem da mi se auto krene pregrijavati pri vwcim brzinama tj iznad 120-130kmh... termostat promijenjen i radi, ne gubi vodu nigdje... kad otvorim cep ekspanzione posude nema nekog velikog pritiska da izbaci puno vode. Skroz malo. Tako da mialim da nije ni brtva glave... imate li ikakve ideje ato bi to moglo biti? Veliki servis napravljen prije 4mj i od tad 5000km prijedeno

Multijet

Pumpa vode mijenjanja?
Co2 test antifriza?
Začepljenje hladnjaka?
0989739290

ludonnja

Pumpa vode mijenjana na velikom servisu. Antifriz mijenjan prije tjedan dana kad i termostat. Znaci hladnjak na ciscenje kao iduci korak

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

ludonnja

Sutra budem slikao hladnjake. Dali ih je problem skinuti? Imam volje zafrkavati se sam jer nisam bas u situaciji za majstora nazalost.... jucer sam morao do rijeke i kad sam dosao gore ugasio sam auto i voda je pri otvaranju iz ekspanzione pocela kuhati i izlaziti iz nje, a kad sam se vratio natrag nista nego samo malo zraka je izaslo a cijev koja ide iz hladnjaka do posude je bila topla prakticki hladna, el to znaci da se hladnjak zacepio? Inace ona od motora do hladnjaka je bila bas vruca.

Mike20

Najčešće kad se motor pregrijava dok se ganja u okretaje je do brtve glavr motora koja je tek načeta. Hladnjak se ne može začepiti samo tako ako je stavljan odgovarajući antifriz i destilirana voda.
Jednom sam vidio začepljen hladnjak na autu koji je miješao antifriz i ulje

Stilo M

Da te termostat mozda ne zeza? Ili ne ukljucuje ventilator?
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

gandi

Na tim brzinama nebi ni trebao ukljucivati ventilator.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

ludonnja

Termostat radi. Ventilator ukljuci kad se pocne pregrijavati

Mike20

Da je termostat onda bi ili stalno pregrijavao (zatvoren), bilo na mjestu, bilo u vožnji, ili ako je otvoren, onda se temp diže na mjestu, a pada na autocesti kod veće brzine

Da li se to dogaÄ'alo i prije promjene vodene pumpe?
Ako nije, onda nova pumpa ne valja, tj. Pod opterećenjem proklizavaju lopatice na osovini

ludonnja

Nije mi se dogadjalo ovo prije promjene pumpe vode... hvala

Mike20

Jedino ako nije dobro odzračeno, al mislim da se kod tebe sustav sam odzračuje

Memphis

Citat: ludonnja  u 12 Rujan 2017, 22:12:44
Pumpa vode mijenjana na velikom servisu. Antifriz mijenjan prije tjedan dana kad i termostat. Znaci hladnjak na ciscenje kao iduci korak
Citat: Mike20  u 20 Rujan 2017, 16:13:59
Jedino ako nije dobro odzračeno, al mislim da se kod tebe sustav sam odzračuje
Ozrači sistem ... imaš na vrhu kilera šaraf za ozračivanje i na jednom crijevu od termostata.


tiki

pogledaj kakav ti je hladnjak klime koji se nalazi ispred hladnjaka za sa antifrizom, ako je on izudaran i pokrivljene lamele moguće je da ne dolazi dovoljno protioka zraka do glavnog hladnjaka i pregrijava se pri većem opterećenju. I naravno vodena pumpa ako proklizava