Fiat Stilo (zamjena znaka)

Autor Tony, 25 Ožujak 2018, 15:40:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tony

Pozdrav!  :nod:

Već duže gledam zamjeniti prednji i stražnji znak jer ih je pojelo vrijeme.
Odlučio sam se na 3D stickere koji mi izgledaju odlično, no prije toga zanima me kako je to najbolje odradit pa da pitam vas za savjet  :wiii:
Uklonio bih krug u kruni tj. plavi dio unutar vjenca na starim znakovima i u taj dio zalijepio novi crveni sticker kao ovaj na slici:



i to bi na kraju trebalo izgledat ovako:



Znači zanima me kako najbolje skinuti unutarnji dio starog znaka?
Svi prijedlozi dobrodosli  :ok1:

Gore navedene slike služe kao primjer i posuÄ'ene su sa stranice AutoStiker, nadam se da ne predstavlja problem  :wink:

dgudan

Ha, da bi to napravio koliko toliko kako treba prvo bi morao skinuti sami znak sa crne maske.
A da ga skines trebaš skinuti crnu masku a budi siguran da će ti popucati barem pola kopćica plastičnih...
Ako to uspiješ, znak je na masku zašafljen vijkom cca m6 koji ide kroz znak u masku.

Sad je upitno koliko je ta priča vrijedna rizika da nešto potrgaš i da ti kasnije vibrira i klopara na autu...

Imam stari znak u garaži koji sam mijenjao pa ti ga mogu poslikati i poslati da vidiš kak izgleda... možda ti pomogne slika...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

Stilo M

Zapikni neki tanki ostri predmet izmedu kroma i znaka i samo naspanaj da iskoci sredina van
Ako i pukne,nebitno kad stavljas novu sredinu
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Tooutman

Točno kak ti Stilo M veli. Pa valjda polovici stilača kaj vidim na cesti je sam otpao taj plavi dio. Tako da mislim da tu nemas problema.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Tony

@Stilo M i @Tooutman hvala na savjetima...kad mi doÄ'u stickeri tako ću i napravit.  :ok1:
@dgudan hvala i tebi na savjetu no nisam mislio skidat cijeli znak nego samo unutrasnjost znaka.  :wink:

jtdpower

samo zaljepis sticker na stari znak kao ja i nemas zajebancija.

Tony

MožeÅ¡ li molim te slikat kako to izgleda?  :smile:

jtdpower


Tony

Odlično!!! 
Pre, pre dobro izgleda. :ok1: