Spuštanje Stila 1.9 JTD 3 vrata

Autor watya1998, 05 Travanj 2018, 13:31:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

watya1998

Bok ekipa :D

Ovak imam 1.9 JTD i mogu za jeftina pare nabavit set za spustanje ali taj set je bio na Stilo 1.4 benz

Dali ce to biti problem, hoce li uopce ici na dizel?

Ili ako imate kakvu preporuku kako da spustim auto?
Hvala ;)
FIAT
sve ostalo su igracke

Boxer

Neće ti pasti sprijeda... od svega toga najbolje ti je rio opruge zagreb, kažeš im koliko želiš da padne i to je to, dobiš nove opruge za tvoj auto i imaš robu kako treba. Ovako imaš jako velike šanse da te netko od poštenih državljana ove zemlje sjebe pa ti proda ono što ti ne paše. probao na svojoj koži više puta, od onda ne hvala :ok:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Pao bude i više, ako su za benzinca baš, a sad idu na dizla

Boxer

Krivo skužio...da, propast će više nego treba i postoji velika šansa da puknu, meni na puntu se to dogodilo kad sam stavio od benzinca
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20


Mike20

Ali opet treba vidjeti, jer sportske od benzinca mogu biti iste debljine ko serijske od dizla, samo s manje namotaja

kiky776

Za stila postoje 2 vrste (uglavnom) aftermarket opruga, i ne djele se baš na benzin/dizel, nego jedne su za sve benzince i slabe dizele, a duge su za 2.4 i jače dizele, treb po šiframa na oprugama vidjet koje su točno.

Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

watya1998

Javio sam se preko email-a ovima u RIo opruge pa cemo vidjet.

Ma stavio sam ove 17 cola felge gore i ima mi sigurno oko 5-7 cm lufta izmedu gume i ruba auta

Pa reko da pitam kaj je najbolje za napravit da ne shebem samog sebe :D

Mogo sam 50 kg cementa stavit u gepek i bilo bi ok  :roll2: :roll2:
FIAT
sve ostalo su igracke