otežano paljenje

Autor DARAC, 13 Rujan 2018, 00:48:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

DARAC

Odnedavno mi se deÅ¡ava da mi stilo teÅ¡ko pali kada je motor hladan.Primjetio sam kad dam kontakt da mi pokazuje temperaturu motora kao da je topal(prva crtica na termometru).Upali nakon 6-7 verglanja a ne digne okretaje kao dok je hladan(čok).To se deÅ¡ava svakih nekoliko dana,u meÄ'uvremenu je sve OK.Pali normalo,normalno vuče,mirno radi na leru.Na dijagnostici nema nikakve greÅ¡ke.Inače radi se o Stilu 1.6 16v,200tkm,2001god.Dali je netko od vas imao takav problem? :help:

Mike20

Može biti svašta. Od sondi koje ne rade dobro, senzora temperature usisisanog zraka, pumpe goriva, klapne na usisu itd

DARAC

Zar nebi trebao izbaciti nekakvu grešku? Evo jutros dam kontakt i termometar pokaže da je motor zagrijan(kazaljka na prvoj crti),ugasim kontakt pa ponovo upalim kontakt- temp. motora pokaže da je hladan i upali normalno. :82:

Tooutman

Neznam za fiat, al to mi smrdi na problem koji je bio u VAG grupi, a to je dok je njihov dizlo bio topao onda je board to registrirao i slao je drugaciju (smanjenu mislim) smijesu goriva te su imali probleme s paljenjem.

Možda ti je i tu takav slučaj, a tebi je motor hladan. Zanmiljivo je što ti tako oscilira tj krivo kaže kazaljka temp. Ako ti tako kaže krivo, onda i te iste informacije i ECU prima. Počni od senzora temperature vode.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

topolino

Diagnostika i prati parametre. Pogotovo temperaturu, na ugasen hladan motor i kako se grije.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Ne.
Onda je senzor temperature motora, krive podatke dobiva. Za to neće izbaciti nikakvu grešku

the-rider

pa ako senzor vode krivo pokazuje normalno da nece paliti
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Antonijo

Spoji auto na dijagnostiku pa prati parametre.
Jesi prekontrolirao svječice ?
Da li auto ima LPG ?
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

the-rider

otkrivate toplu vodu  :D:
20-ak stupnjeva kad laze senzor, vec tesko pali, sam kaze da mu pokazuje da je topal na hladno
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

DARAC

Auto je bio spojen na dijagnostici i sve je bilo OK.Sad ,vjerovatno kad je bio spojen termometar je očptavao točnu temperaturu.Svječice su OK ,NGK po knjižici od auta.gdje se nalazi taj senzor što očitava temp. motora.Danas u vožnij mi je u vožnji pokazao da je zakuhao(kazaljka je pokazala max.temperaturu na sekundu i vratila se na pola,kako i treba bit) to mi se desilo dva-tri puta.Poslije sve OK. tako vjerovatno da taj senzor zeza.

Mike20

 Kod dijagnostike, kad čita podatak da nekog senzora koji ima promjenjiv otpor, ako krivo čita ikakav otpor, neće to izbaciti kao greÅ¡ku. Jedino ako je u prekidu.
Ako naglo skače kazaljka, onda imaš problem u nekom spoju nečega.
A i nije rekao netko da sa samim curama nešto ne štima.
Da li je to direktno povezano, ne znam. Probaj taj senzor zamijeniti, jeftin je

DARAC

Hvala svima na savjetima.Samo mi još treba netko reći gdje se nalazi taj senzor(ili slika) :D:

Antonijo

Senzor temperature motora nalazi se na kučištu termostata.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

DARAC

Evo kupljen senzor temperature prije par dana.Promjenjen i sada je sve OK  :yesyes:.Hvala na savjetima.

DARAC

Opet ista stvar.Pokazuje da je motor zagrijan i  teÅ¡ko pali :tres:.