Stilo 1.6 16v 2004.g 5vrata-daljinsko, bravice itd

Autor Mike20, 11 Veljača 2019, 14:28:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Na spomenutom autu ne radi otvaranje prtljažnika preko prekidača na njegovim vratima.
Radilo je prije otpajanja akumulatora, sad nikako.

Provjerena instalacija, niš nije u prekidu, sve radi na stražnjim vratima, maglenke, osvjetljenje tablice, brisač, prekidač u samoj bravi za signal otvorenog prtljažnika.

Provjeren je i sam prekidač sa multimetrom, radi.
Motorić za otvaranje rastavljen, ispitan, ispravan.
Preko dijagnostike, uključivanjem opcije "release trunk", motor se aktivira i otvori vrata.

Da li mi je nešto promaknulo?

Provjereno MESom svi sustavi, nigdje niti jedne greške.
Ok, daljinsko ne radi, to ću riješiti kad nabavim kod karticu koja je izgubljena

I da, naravno da se bravica prtljažnika zapekla pa se nemre ni ključem otvoriti.

niko33

Meni se to desavalo poslije otpajanja akumulatora ali dva put otkljucat,zakljucat prek daljinskog i prosljakalo je. Probaj sjest u auto pa se zakljucat otkljucat na tipku za centralno iznutra..

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk


Mike20

Jesam, i onu foru da daš kontakt s drugim ključem bez daljinskog, i onda stiskaš na ovom s daljinskim

niko33

Glupo pitanje,jel si pribak otkopcat aku na par sati i onda probat. Meni das svaki puta kad je acu bio of pa on nije radio aj li se rijesili jednom ili dva put na  centralno i sad mi nijr jasno. Buduci da daljinsko ne radi onu tipku unutar auta bi trabao shvatit isti kao i fajinsko pa probsj joj jednom,dvs tri puta buz da otvaras vrata zakljucat otkljucat-bas mu budi dosadan i onda posijeiljuntnog zaklucavanja probaj. Drzi fige. Meni se je jedno zbok sku tako spasio a jednom mi je klju bio predigo bez baterije pa su bile price i kombinacije xy...

Neka glupost je samo drzim fige da ne polupas cijeli dan i onda skuzis - ,
Jbt gle tipk radiii!!!!!
Ajd bice to metak samo takvi..

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk


Mike20

Jesam, nekoliko puta je bil aku otpajan, i preko noći, malo dopunjen pošto auto je stajao

Budemo vidjeli još par opcija.
Moram bravicu složiti da se barem preko nje ključem može otvoriti

kiky776

Našpricaj bravicu wd-om, i malo po malo ključem i mora popustit, isto meni na stilu bila blokirana
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Mike20

Nema šanse, namočena je bila 2 dana u benzinu cijela, i ništa.

Mike20

Update.

Pošto s autom nije došla kod kartica, prvo sam to morao nabaviti.
Ogromno hvala Bertolu,  u kratkom vremenu nabavljen original kod, i to za normalnu cifru, mislio sam da je barem 1000kn cifra

Ključ prijavljen preko MES-a, radi daljinsko i još je trebalo uključiti paljenje žnigavaca kod zaključavanja/otključavanja, i za to treba kod.

Al i dalje čudno dela to otvaranje prtljažnika.
Otključam auto, pritisnem prekidač na prtljažniku, neće otvoriti.
Ako otvorim prtljažnik preko daljinskog, motorić otključa vrata i onda treba pritisnuti prekidač na vratima-koji u tom slučaju radi- i onda možeš otvoriti vrata

Ne znam dal' još moja opcija ima da moram uključiti da mogu preko prekidača na vratima otvoriti prtljažnik dok je auto otključan

kiky776

Ja sam imao neku opciju vezanu za bunker, ali ne sjecam se tocno sta je bilo, cini mi se da ima veze sa ovim da li se može otvorit kada je auto zaključan/otključan.
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Mike20

Ajmo dalje.
Kad auto stoji na suncu, ne vide se brojevi na displeju satova.
Da li je to neka poznata greška-dosjed lcd-a ili nešto slično.
Ili treba staviti druge satove od redizajna?

forsage

Da to se i na mom starom stilu dogaÄ'alo da se samo djelomično vide brojevi na displeju...kad sam klimom malo ohladio unutraÅ¡njost auta dalje je bilo okej ali svaki put tako kad je jako suncei kad je u kabini jako vruć zrak.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20

Je, čim staviš auto u hlad, dobro je.
A rješe je toga ima?
Satovi redizajna?
Raskopati nešto nutra u njima/zamijeniti?

forsage

ja to nisam rjeÅ¡avao..prije sam prodao auto...dok u ovom sad kojeg imam se to ne dogaÄ'a...joÅ¡.Možda se unutra negdje blizu ekrana nakupi praÅ¡ina pa nema dobro hlaÄ'enje al sumnjam da bi samo čišćenje rjeÅ¡ilo problem...jednom kad tekući kristali naj... u displeju...neznam...probaj rastavit i malo bolje očistit ak ima praÅ¡ine sa stražnje strane ekrana.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Mike20


forsage

ovaj sad je isto 2003 ali početak godine jer vidim na naljepnicama motorića za stakla i kompa veljača i ožujak 2003 a stakla su sva 2002...al ovaj je znatno očuvaniji nego prijašnji.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...