Stilo 1.4 kuciste filtera zraka

Autor bobi_i_rudi, 31 Siječanj 2023, 16:14:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bobi_i_rudi

Pozdrav,

molim za pomoc. Gdje nabaviti kuciste filtera zraka za fiat stilo 1.4 2004.

Zahvaljujem na odgovorima :)

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

forsage

probaj pitat Kela automobili...oni ti imaju dosta rabljenih dijelova za fiat stilo...Ukucaj Kela u google ili njuškalo pa ćeš dobiti broj...ako si iz Zagreba pa ti nije daleko otići po to ako imaju.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Memphis

te kutije su ti sve loše tak da teško da ćeš naći rabljenu da valja. Paše ti od Stila 1.2 16v ili nekog drugog modela di je išao taj motor. Mislim da paše i od brava II 1.4 16v jer izgledaju isto. Tak da bolje traži od brava vjerojatno je od boljeg materijala pa ne izgori

elak

ta kucista popucaju valda od vrucine , moj je 2006g i prije 10 godina mi donji dio popuco bile rupe ja stavio zracni filter gljivu i evo 10 godina se tako vozim i ok je

bobi_i_rudi

#5
Gljiva je i meni pala na pamet ali da li sa gljivom ima problema na tehničkom pregledu?

elak

jos me nisu na tehnickom gnjavili radi gljive evo kako sam napisao vozim 10 godina na tehnicki i prolazim

bobi_i_rudi

Super, dobro za znati da je i gljiva opcija.

Jucer sam kontaktirao nekoliko otpada pa i Kela automobile. Za sada samo negativni odgovori.

Moram jos ispitati ovaj prijedlog sa Brava II 1.4 16V.