Cijena ugradnje plina

Autor goran86, 05 Listopad 2009, 10:02:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gandalf

taj LCD indikator radi potpuno jednako kao i onaj najobičniji sa ledicama.
razlika je jedino u izgledu.

zvrk

Citat: gandi  u 06 Listopad 2009, 02:18:34
taj LCD indikator radi potpuno jednako kao i onaj najobičniji sa ledicama.
razlika je jedino u izgledu.
tak je...

goran86

e sad vi meni objasnite tog s ledicama jer ja nemam pojma ;)

mikeg20

5 ledica, 1 crvena=rezerva i 4 žute/zelene
Kod mene je jedna ledica točno 8 litri i moram priznati da je pokazivač jako točan, u litru znam koliko ima plina

gandalf

LED:



zvrk, daj onu sliku LCD gumba

goran86

da budem iskren nisam to videl...

zvrk


FileFixer

 :off: Dečki, vratimo se na cijenu ugradnje, a elektroniku ostavimo za drugi Topic. :ok:

                          E=mC^2 +/-3dB

zvrk

ok, nema frke...

samo smo htjeli ukazati na to da taj lcd poskupljuje cijenu ugradnje za 300kn...

ako netko zna za kakvu akciju ili povoljniju cijenu za ugradnju direkcije na hgt-a neka kaže...

za sada se ovih 6500kn čini najpovoljnije...  :good:

martin_bravo

To je cijena sa atestom ili na to ide jos atest...i sta se sve mora napravit ako se kupi plin sa 5cilindra i oce se ga staviti na 4

Max Abarth

cijenu ugradnje plačaš instalateru

atest plačaš državi

jedno sa drugim nemaju veze

ako imaš sve papire uredne od te instalacije plina trebaš samo maknuti taj peti injektor i to je to ;)

peti kabel za injektor jednostavno ne spojiš, a instalater ti softverski odredi da radi kao za 4 cilindra ;)

martin_bravo

Znaci ako ja kupim instalacju mogu si je i sam montirat samo mora imati uredne papire , i nakon toga trebaam samo atestirat

zok

Krivo,moraš imati sve račune od majstora ovlaštenog za to da bi ti auto mogao proć atest

martin_bravo

Znaci ako ja kupim instalacju plina mogu ja kod majstora ič da mi montira i onda mi on da račun montaže i s tim mogu ic atestirati...ili moram baš sve kupiti kod njega i onda mogu dobiti račune....a šta ako s plinom dobim sve račune i samo odem kod majstora da montira i dami racun montaze onda bi to trebalo biti to??

mikeg20

Nazovi obavezno CVH, jer o ovome jako malo tko zna iz prve ruke, da ne doÄ'eÅ¡ do nepremostive zapreke