Fiat Stilo 1.6 16v - problem senzora radilice

Autor galaxy_s, 13 Ožujak 2014, 07:34:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

galaxy_s

Pozdrav. Jutros tijekom voznje se upalila obavijest da je asr u kvaru te se auto poceo zaustavljat. Ugasio sam ga upalio i bilo je ok. Na prvom semaforu se samo ugasio. Opet sam ga upalio i sve je bilo ok. Jel to neka boljka kod tih auta ako se ne zagriju dovoljno?  Stilo 2003. Coupe 1.6 16v. Hvala

AntonioK

meni se moja stara brava iso tako gasila u vožnji prominija filter goriva i počeo ulivati gorivo večeg oktana i bilo je dobro sljedečih 10 g :formula:

galaxy_s

a nije do senzora radilice?

dinko1981

Ja sam imao problema sa tim senzorom ali je samo teško palio a kad bi upalio nije se gasio, u svakom slučaju problem sam rješio čiščenjem senzora pa probaj i ti

galaxy_s

Idem na dijagnostiku pa cemo vidit. Hvala decki

galaxy_s

kaze majstor senzor radilice. cca 320 kn sa rukama.jel to ok?

dinko1981

Probaj ga za početak samo očistit nije neki problem, meni nakon toga radi bez problema skoro već godina dana i uštedi 320kn ako se može

Mrsoo

meni se auto takodjer gasio i bilo je do senzora radilice...ali ja sam ga platio 210kn u Tokicu (zg)

galaxy_s

Citat: dinko1981  u 14 Ožujak 2014, 20:45:40
Probaj ga za početak samo očistit nije neki problem, meni nakon toga radi bez problema skoro već godina dana i uštedi 320kn ako se može
frend mehanicar je reko posto je auto bio na dijagnostici da nece pomoc ako se ocisti...ovak je auto u voznom stanju al se ne usudim vozit tako