bravo 1.6 16v nema snage

Autor filipkc, 21 Ožujak 2014, 20:53:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

filipkc

hvala :D bum napisal ak se kaj promjenilo,ak ne,ide na dijagnostiku ak nikaj ne kaze,posudujem alat za bregaste i napad na zupcasti :)

filipkc

decki ovak je situacija,danas dok sam skinul plastiku od zupcastog,ispuhal sve s kompresorom,i upalil auto najedamput su se poceli cuti svi hidropodizaci,i odma dok sam skinul plastiku dolje probal sam s rukom okretati remenicu da vidim dal se oznake poklapaju i poklapaju se,jer je neko oznacival,i dok sam ispuhal sve,probal ga upaliti i svi hidropodizaci kao da su zastekali,lampica za pritisak ulja ne svetli dok motor radi a dok je ugasen onda svetli,motor radi najnormalnije ali se svi hidrici cuju,a zbog cega nemam pojma,ima ko mozda kakav odgovor na ovo?

filipkc

zajebo sam sebe,bregaste osovine su se otpustile i fulale se fazu tak da su se dodirivali ventili s klipovima,a to kaj nije imal snage je neko prije zeznul isto fazu pa je bil glasniji dosta na usisu,uglavnom rijeseno s blogadama za bregaste a radilica nije bila zablokirana stavil sam ju na GMT i sve po pripisu slozil,i ucinak je da bravo ide kao blesavi  :partytime :partytime

franjo-fritz

Citat: franjo-fritz  u 21 Ožujak 2014, 22:23:09
Prvo i osnovno dali je motor u fazi?????
. Ma nije valjda?????
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

filipkc

e jezi ga,majstor je tvrdil koji je radil zupcasti da je to 100% u fazi,al dok je pocel lupat znal sam di ne valja :)

djuzahgt

Imas ti srece sto je promasio za samo jedan zub, inace bi dosta toga polomio i pokrivio.

filipkc

heh znam,onda bi isel motor od gt-a nutra da je sve samljelo :) al nije,sad je dobro,malo se cuje hidropodizac jedan al nebudem skidal usisnu granu zbog njega :)