bravo 1.2 kontrol tabla problemi

Autor rockatansky, 26 Lipanj 2014, 21:55:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

rockatansky

pozdrav svima. danas sam skidao centralni onaj dio table gdje su prekidaci svi i kontrole od klime i ventilacije. pazio sam da se sve vrati kako je i bilo, pocevsi od dva jacka na prekidacima za maglenke u sredini te dva jacka na prekidacu za sva 4 zmigavca. kad je sve vraceno, tabla je poblesavila. za pocetak, prekidac sva 4 zmigavca svijetli cim se da kontakt, bez svjetala, sto prije nije bio slucaj. kad sam isao okrenuti kolut od smjera zraka sve se popalilo.  i klima i ventilacija i recirkulacija. ne radi ni zaruljica iza tog koluta smjera zraka i za kraj cuje se nekakvo zujanje iznutra na trenutke. molim pomoc jer ne vidim sto je ! hvala svima


Sent from my iPhone using Tapatalk

rockatansky

#1
p.s. baš gledam sad sta je, da li je normalno da se na prekidacu sva 4 odmah upali zaruljica sa kontaktom? sve ostalo na tabli se pali tek kad se svjetla upale


Sent from my iPhone using Tapatalk

chrisRi

Tesko je ovako napamet nesto pametno napisati.Pregledaj sve ponovno jer izgleda da ti je nesto u spoju.Struja na bravu je jednostavna,morati ces uociti problem.Prekidac od zmigavaca ti ne bi trebao svijetliti na kontakt bez svijetla ako se dobro sjecam.

rockatansky

mislim da sam ustekao obratno jackoed u prekidac sva 4, iako mi se cinilo da ne mogu pogrijesit jer imaju one kunjeve, al moram pogledat


Sent from my iPhone using Tapatalk

rockatansky

ipak je sve bilo u redu spojeno. sad ostaje samo sljedeci problem. taj prekidac je ocito u kratkom spoju , svijetli odmah s kontaktom i ne radi uopce, ne rade ni zmigavci kraj volana uopce. ištekam prekidac od sva 4, opet ne rade. sada, ili osigurac ili relej ili je prekidac u kratkom spoju pa ne radi kad je ustekan, a bez njega ne mogu ni obicni zmigavci kad je istekan. ima li netko ideju?


Sent from my iPhone using Tapatalk

the-rider

prekidac inace svijetli cim das kontakt, a zmigavci ne rade ako on nije spojen
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

rockatansky

hvala svima, rider rijeseno je, bio je ipak osigurac. meni prije nije svijetlio prekidac odmah na kontakt, vjerojatno je zaruljica bila u prekidu, samim time je mozda kad sam istekavao otisao i osigurac. uglavnom, sada je sve ok. jos jednom hvala i pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk