Stilo JTD 80 : Neispravni injektori - zvuk

Autor niko33, 31 Kolovoz 2014, 20:23:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

niko33

Da li je moguće da od neispravnih injektora motor dobije zvuk starog dizela sa prolupalim podizačima?

tempradrifter


niko33

Danas pokupljen auto iz servisa,napravljena reparacija cr pumpe i injektora - zvuk je nestao(nije da je bio jedini simptom,ali pokraj neurednog paljenja najiritantniji).Hvala na odgovoru

lik-bj


niko33

Auto je pod garancijom,tak da na sreću ništa.

draĹžen

Kako pod garancijom? Nekom usmenom ili..?

niko33

#6
Kupljen je u auto kući pa sam poslije manje svaÄ'e uspel izvuć 6 mjeseci ili 10000km garanciju

lik-bj

a što točno bilo nije htio paliti i lupao ko golf 2 ?

niko33

Vrtio je sve duze i duze dok ne upali sve do onda kad vise nije htio uopce spojit.Gresku na kompu nije pokazivao.Zvuk je bio tocno ko u starog golfa ali ne skroz nego samo kad se njemu prohtjelo(pretezno prilikom ubrzivanja).Na niskim okretajima u 4 i 5-toj (oko 1300-1600)mi je zacukavao,nejednoliko ubrzavao.

lik-bj

Meni malo rokce dok hladan a u voznji samo na minimalnom gasu lagano se cuje tr tr kada doziram gas.

niko33

Ovo mi se u leru nije culo,samo u voznji

sime

Citat: lik-bj  u 04 Rujan 2014, 08:08:19
Meni malo rokce dok hladan a u voznji samo na minimalnom gasu lagano se cuje tr tr kada doziram gas.

I meni potpuno isto, dok je hladan radi ko G2, a kad se ugrije sve normalno, jedino kod blagog doziranja gasa se čuje tr tr, ali vjerojatno je to normalno, I na -10 pali na zub.

lik-bj

Citat: sime  u 04 Rujan 2014, 17:54:50
I meni potpuno isto, dok je hladan radi ko G2, a kad se ugrije sve normalno, jedino kod blagog doziranja gasa se čuje tr tr, ali vjerojatno je to normalno, I na -10 pali na zub.
moj vergla cca 2-3 sec kako kada dok ga malo isteram onda krače očito je zaštopan