Punto mk2 fuel cutoff switch

Autor Reduktor, 25 Kolovoz 2014, 13:17:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Reduktor

Vozim punto mk2 1.2 8v 2000 god. oprema s( za belgijsko tržište,) i piše u papirima od auta- This vehicle is equipped with an inertial fuel cutoff switch whick interrupts fuel supply in the event of a collision. Piše da se nalazi kod suvozača u pretincu sa desne strane i kad sam pogledao nema prekidača pa mi nije jasno zašto piše da ima.

cicili

Otvoris pretinac, sa desne strane iza pretinca imas poklopca njega skines i tu bi negdje trebalo bit ako se ne varam.

Reduktor

Otvorio sam taj poklopac i nema nikakvog prekidača.

vlatko11

Pokušaj gurnut ruku,ne u pretinac nego ispod pretinca,u desnom ćošku. tamo u biti ispod teble,gdje su suvozačeve noge. Kak da još pobližim. U desnom donjem kutu armarurne table imaš jedan plastični poklopac koji sakriva šaraf koji pričvršćuje armaturu za karoseriju,tamo je ali sa unutarnje strane.

franjo-fritz

Ispod pretinaca .na Å¡toku ...tj makmes onaj platneni tapecirumg izmedju Å¡toka vratiju i pretinca
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks